• rozwiń
  • WIG20 2184.35 -0.19%
  • WIG30 2509.19 -0.32%
  • WIG 56561.79 -0.18%
  • sWIG80 11621.76 -0.27%
  • mWIG40 3894.19 -0.62%

Ostatnia aktualizacja: 2019-05-17 17:15

Dostosuj

Zamach w Nicei. Para zgubiła 8-miesięczne dziecko. Na pomoc pospieszyli facebookowicze

Prezydent Francji o zamachach w Nicei Odtwórz: Prezydent Francji o zamachach w Nicei
Foto: Chłopiec czuje się dobrze, jego rodzice przebywają w szpitalu | Video: Prezydent Francji o zamachach w Nicei

"Zgubiliśmy nasze ośmiomiesięczne dziecko. Przyjaciele z Nicei, jeśli go widzieliście lub jeśli go zabraliście, skontaktujcie się ze mną" - taki dramatyczny apel pojawił się na Facebooku po ataku terrorystycznym we Francji. Post został udostępniony 22 tys. razy. I malca udało się odnaleźć!

Rodzice stracili z zasięgu wzroku wózek ze swoim synkiem podczas wybuchu paniki i zamieszania, do jakiego doszło, po tym jak ciężarówka wjechała wczoraj wieczorem w tłum ludzi w Nicei. W zamachu zginęły 84 osoby, w tym dziesięcioro dzieci.

Szczęśliwe zakończenie

Tiava Banner, ciotka dziecka, opublikowała na Facebooku post, w którym prosiła o kontakt każdego, kto ma informacje o jej siostrzeńcu. "Zgubiliśmy nasze ośmiomiesięczne dziecko. Przyjaciele z Nicei, jeśli go widzieliście lub jeśli go zabraliście, skontaktujcie się ze mną" - napisała Banner.

Post został udostępniony na Facebooku 22 tys. razy.

Już godzinę później, okazało się, że chłopiec żyje i jest w dobrej formie. Znalazła go jedna z mieszkanek miasta i zaniosła do swojego domu. Banner zaktualizowała swój status, dziękując kobiecie imieniem Joe Ruez.

"Odnaleziony! Ogromne podziękowania dla Joe Ruez" napisała. "Dzięki wszystkim, którzy pomogli nam na Facebooku i wysyłali wiadomości ze wsparciem" - dodała.

Chłopiec czuje się dobrze, jego rodzice przebywają w szpitalu.

Po czwartkowym zamachu w Nicei wiele osób uznaje się za zaginionych. Zaniepokojeni przyjaciele i krewni korzystają z mediów społecznościowych, aby prosić o informacje dotyczące ich losów.

"Rzeź w Nicei" oraz "Horror w Nicei". Francuska prasa po ataku:

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane