• rozwiń

Dziś w TVN24 Biznes i Świat: Echa raportu ws. więzień CIA i święta dla zapracowanych

Dziś w TVN24 Biznes i Świat: Echa raportu ws. więzień CIA i święta dla zapracowanych
Foto: tvn24 Foto: Środa w TVN24 Biznes i Świat

W środę w TVN24 Biznes i Świat omówimy konsekwencje publikacji streszczenia raportu ws. przesłuchań CIA. Powiemy też o tym, jak mając mało czasu zorganizować święta. Przeanalizujemy też raport opisujący skalę cyberataków w Polsce i na świecie.

Senat USA opublikował we wtorek streszczenie swego raportu, w którym ocenia, że program przesłuchań, jaki CIA prowadziła w walce z terroryzmem, był nie tylko niezwykle brutalny, ale też nieskuteczny, a torturowanie wykraczało daleko poza granice prawa.

W ujawnionym mającym 525 stron dokumencie, który jest streszczeniem liczącego ponad 6 tys. stron raportu, nie padają nazwy państw, które współpracowały z USA i zgodziły się mieć na swym terytorium tajne ośrodki CIA.

W środę w TVN24 Biznes i Świat analizujemy opublikowany dokument, ale też możliwe skutki jego ujawnienia dla polityki międzynarodowej.

Święta, ale kiedy

Powiemy też o Świętach dla zapracowanych. Są bowiem firmy, które chętnie zorganizują nam świąteczny catering, a nawet dostarczą przystrojoną choinkę.

Cyberprzestępczość

Dziś także zastanowimy się nad skalą przestępstw informatycznych. Z najnowszego raportu PwC wynika, że w Polsce i na świecie zauważalnie rośnie ich liczba i skala.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane