• rozwiń

Nowe programy, filmy dokumentalne i informacje. Weekend w TVN24 Biznes i Świat

Nowe programy, filmy dokumentalne i informacje. Weekend w TVN24 Biznes i Świat
Foto: ESA Foto: Weekend w TVN24 Biznes i Świat

W weekend w TVN24 Biznes i Świat spojrzymy na światowej wydarzenia okiem publicystów. Wybierzemy się też w podróż w kosmos i zaprosimy na kinowe premiery. W TVN24 Biznes i Świat także ciekawe dokumenty.

Katarzyna Karpa-Świderek porozmawia z uchodźcami, którzy szukają schronienia w Polsce. Przyjrzymy się, jak wygląda lekcja języka polskiego dla imigrantów i zapytamy, czy Polska może zrobić więcej dla ludzi, którzy musieli uciekać z rodzinnego kraju.

Z kolei Jan Niedziałek sprawdzi, jak bardzo diesle trują i rujnują oraz co zrobić, żeby było inaczej. Czy zakazać samochodów na ropę i kiedy wjazd do centrów miast będzie przywilejem?

Podróż w nieznane

W święto Nocy Jurija Gagarina, czyli 12 kwietnia polecimy w kosmos z generałem Mirosław Hermaszewskim. Sprawdzimy też, kiedy każdy z nas będzie mógł wybrać się na taką wycieczkę.

Jak najtaniej i najwygodniej podróżować po Europie? W weekend w TVN24 Biznes i Świat porównamy ceny przewoźników i postaramy się odpowiedzieć na odwieczne pytanie - autobus czy pociąg.

Marcin Cisowski zaprosi państwa do kina na weekend. Opowiemy o premierach, plotkach i recenzjach premier filmowych. Więcej ciekawostek ze świata filmy także w programie "Show-biznes i Świat".

Zobaczymy też Florydę oczami Jacka Pałasińskiego, a ksiądz Kazimierz Sowa w programie "Piąta strona świata" porozmawia ze swoimi gośćmi o cywilizacyjnych wyzwaniach dla Europy. Gośćmi będą Wojciech Cegielski z Polskiego Radia, Jerzy Haszczyński z "Rzeczpospolitej", Cezary Michalski z "Krytyki Politycznej" i Ewa Ewart z TVN.

W programie "Korespondent" sprawdzimy, jak wygląda świat oczami wysłanników największych zagranicznych mediów.

Dokumenty w weekend w TVN24 Biznes i Świat:

Sobota

12.30 Podróże według Jacka - Floryda
17.00 Premiera: Podróże z przepychem cz. 1 - Londyn
20.00 Premiera: Ewa Ewart - Fukushima - życie po katastrofie.

Niedziela

10.00  Podróże z przepychem cz. 1 - Londyn
17.00 Podróże według Jacka - Floryda
20.00 Jaka będzie przyszłość
21.30 Ewa Ewart - Głód i igrzyska
22.30 Ewa Ewart - Fukushima - życie po katastrofie

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane