• rozwiń
  • WIG20 2319.10 -1.69%
  • WIG30 2669.43 -1.61%
  • WIG 60097.10 -1.44%
  • sWIG80 12009.31 -0.51%
  • mWIG40 4238.99 -0.95%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Kolejki na lotniskach w USA. Winna awaria komputerów

Jaka będzie przyszłość lotniska w Radomiu? "Nikt nie zastanawiał się, po co ma powstać i dla kogo" Odtwórz: Jaka będzie przyszłość lotniska w Radomiu? "Nikt nie zastanawiał się, po co ma powstać i dla kogo"
Jaka będzie przyszłość lotniska w Radomiu? "Nikt nie zastanawiał się, po co ma powstać i dla kogo" "Źródło: Fakty TVN"

Na niektórych lotniskach w Stanach Zjednoczonych doszło w poniedziałek (we wtorek nad ranem naszego czasu) do awarii komputerów obsługujących przyloty międzynarodowe. Awaria trwała około dwie godzin, a pasażerowie zostali narażeni na dłuższe niż zwykle oczekiwanie - podał Reuters.

Awaria rozpoczęła się około godziny 7.30 EST (00.30 GMT) czyli o 1.30 naszego czasu. Problem został rozwiązany około 9.30 EST (02.30 GMT) czyli o 3.30 naszego czasu.

Jak odnotowuje Reuters, pasażerowie zamieszczali na mediach społecznościowych zdjęcia obrazujące długie kolejki na międzynarodowym lotnisku Johna F. Kennedy'ego w Nowym Jorku oraz porcie Atlanta - Hartsfield-Jackson.

Oprócz tych dwóch portów, o problemach informowało też lotniska w Denver oraz Miami. To ostatnie podziękowało pasażerom za cierpliwość.
Nowojorskie JFK w poście zamieszczonym na Twitterze ostrzegało pasażerów, że w związku z utrudnieniami niektóre loty międzynarodowe mogą zostać odwołane.
W chwili obecnej nic nie wskazuje na to, że zakłócenie obsługi miało charakter celowy - podał w oświadczeniu amerykański Urząd Celny i Ochrony Granic. Na razie nie są znane żadne inne szczegóły dotyczące awarii.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane