• rozwiń

Szpica NATO obroni Europę? Oglądaj TVN24 Biznes i Świat

W TVN24 Biznes i Świat o tzw. szpicy NATO Odtwórz: W TVN24 Biznes i Świat o tzw. szpicy NATO
Foto: NATO | Video: TVN24 BiS Foto: Siły NATO poprawią bezpieczeństwo Europy? | Video: W TVN24 Biznes i Świat o tzw. szpicy NATO

Jak będzie wyglądała tzw. szpica NATO? Czy zwiększy bezpieczeństwo Polski i Europy? Kiedy zacznie działać? Odpowiedzi na te pytania na antenie TVN24 Biznes i Świat.

O godz. 10.30 generał Stanisław Koziej, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego odpowie na pytanie m.in. o przyszłość tzw. szpicy NATO, która ma sprawić, że oddziały wojskowe Sojuszu będą szybko reagowały na zagrożenie. Eksperta zapytamy również o to, kiedy szpica może zacząć działać. 

Decyzja RPP

W TVN24 Biznes i Świat będziemy się również zastanawiać nad tym, jaką decyzją w sprawie wysokości stóp procentowych podejmie dziś Rada Polityki Pieniężnej. Będziemy również analizować możliwe scenariusze i konsekwencje decyzji RPP. Ekspertów zapytamy m.in. o to, czy kredyty będą tańsze.

Świąteczny szał

Na antenie TVN24 Biznes i Świat będziemy również mówić o pomysłach na świąteczną gorączkę. Sprawdzimy, czy zakupy w sieci są rozwiązaniem, a jeśli tak, to co kupujemy w internetowych sklepach. Doradzimy też kiedy można oddać zakupiony towar i jak nie dać się oszukać.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane