• rozwiń

Temat: Chiny

Wstrząsające nagranie. Chłosta i golenie głowy jako trening motywacyjny

Chłosta i obcinanie włosów bankowcom. Oryginalne "metody motywacyjne" Odtwórz: Chłosta i obcinanie włosów bankowcom. Oryginalne "metody motywacyjne"
Foto: Youtube/tosuccess.me | Video: Youtube.com/tosuccess.me Foto: Instruktor polecił słabeuszom przygotować się na chłostę, ustawił ich w szeregu i każdemu wymierzył po kilka razów kijem | Video: Chłosta i obcinanie włosów bankowcom. Oryginalne "metody motywacyjne"

Instruktor, prowadzący trening motywacyjny pracowników jednego z chińskich banków, ukarał swych najsłabszych kursantów... chłostą. Mężczyznom ogolił jeszcze głowy, a kobietom obciął włosy. "Motywacyjne metody" instruktora zostały nagrane, a dziś ujrzały światło dzienne.

Instruktor Jiang Yang, który zajmuje się szkoleniem chińskich pracowników Zhangze Rural Commercial Bank, używał niekonwencjonalnych metod, mających zwiększać motywację zatrudnionych. Na prowadzonym przez siebie blogu chwalił się, że taka forma szkoleń cieszy się od lat dużą popularnością.

Jeden z pracowników, który wziął udział w "motywacyjnej sesji" nagrał wideo, które szybko obiegło świat. Na chińskich portalach społecznościowych pojawiło się wiele głosów krytycznych. Lokalny organ nadzoru bankowego w prowincji Shanxi przyznał, że metody były "niestosowne". Instruktorowi nakazano publiczne przeprosiny.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane