• rozwiń

Za prawie 3,8 miliona złotych można zostać sąsiadem królowej

"Rodzina królewska brytyjska jest wyjątkowa, a jej wpływ na ekonomię - ogromny" Odtwórz: "Rodzina królewska brytyjska jest wyjątkowa, a jej wpływ na ekonomię - ogromny"
"Rodzina królewska brytyjska jest wyjątkowa, a jej wpływ na ekonomię - ogromny" "Źródło: Fakty z zagranicy TVN24 BiS"

Na sprzedaż wystawiono szkocką posiadłość, znajdującą się niedaleko rezydencji brytyjskiej rodziny królewskiej. Osoba, która będzie chciała zostać sąsiadem królowej Elżbiety II będzie musiała wydać "zaledwie" 750 tysięcy funtów (prawie 3,8 miliona złotych).

Szkocka rezydencja została wystawiona na sprzedaż za 750 tysięcy funtów. Sąsiaduje z posiadłością królowej - Balmoral Estate.

"Wakacyjne schronienie"

Craigendarroch House to wielki dom, który mieści się w Ballatar w Aberdeenshire w Szkocji. Jest zaprojektowany w podobnym stylu do letnia posiadłości królowej i – co najważniejsze – znajduje się na tej samej drodze co zamek Balmoral.

Dom powstał 1869 roku. Część jego wyposażenia pochodzi z tej epoki – w tym na przykład dębowe panele i okna. Jego wnętrza zdobią m. in granitowe posągi pochodzące z wyburzonego mostu Union Bridge w Aberdeen. Dom ma również własną wieżę. Jest ona połączona z główną sypialnią, z której roztacza się widok na okolicę. Prowadzący do posiadłości podjazd jest otoczony pięknym ogrodem.

Agenci nieruchomości określają rezydencję jako "proporcjonalny i wszechstronny lokal". Według nich posiadłość może być wykorzystana jako "wyjątkowy dom rodzinny" lub "szkockie wakacyjne schronienie".

- Craigendarroch House to imponująca nieruchomość w doskonałej lokalizacji w obrębie historycznego Royal Deeside i Parku Narodowego Cairngirms – powiedziała odpowiedzialna za ofertę Fiona Gormley.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane