• rozwiń
  • WIG20 2214.36 +1.07%
  • WIG30 2550.54 +1.06%
  • WIG 57264.89 +0.87%
  • sWIG80 11493.78 +0.17%
  • mWIG40 3957.52 +0.42%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

Temat: Gospodarka

Loteria Paragonowa. Sto milionów zgłoszeń

Loteria Paragonowa. Sto milionów zgłoszeń

Loteria Paragonowa cieszy się wielką popularnością wśród Polaków. Do końca lipca zarejestrowano ponad sto milionów paragonów. W zamian za wspieranie uczciwej przedsiębiorczości uczestnicy loterii wygrywają m.in. samochody.

Akcja cieszy się powodzeniem u milionów naszych rodaków. Tylko w pierwszym miesiącu jej trwania, tj. w październiku 2015 r., zarejestrowali oni blisko 17 mln paragonów. Dzienny rekord – ok. 2,5 mln dowodów zakupu – padł 31 października. Najwięcej paragonów zarejestrowali natomiast uczestnicy z województwa mazowieckiego.

Nagrody

Główną nagrodą w Narodowej Loterii Paragonowej są samochody Opel Astra, losowane co miesiąc. Naszych uczestników nagradzamy też sprzętem elektronicznym – laptopami Lenovo i iPadami Air2. Co kwartał losujemy też Opla Insignię spośród paragonów pobranych i zarejestrowanych za usługi realizowane w wybranych branżach specjalnych. Największe zainteresowanie wśród nich wzbudziło dotychczas fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne (IV kwartał 2015 r.).

Jaki paragon?

Do loterii można zgłosić każdy paragon fiskalny za towar lub usługę o wartości min. 10 zł brutto. Wystarczy mieć skończone 18 lat i zarejestrować swoje paragony w miesiącu zakupu. Paragony z wybranych branż („specjalnych”) zmieniają się co kwartał. Obecnie, do końca września, są to restauracje i inne placówki gastronomiczne oraz przygotowanie i podawanie napojów.

Loteria Paragonowa trwa od października zeszłego roku:

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane