• rozwiń
  • WIG20 2171.75 -0.91%
  • WIG30 2464.87 -1.07%
  • WIG 57485.19 -0.98%
  • sWIG80 11656.29 +0.30%
  • mWIG40 3750.76 -1.91%

Ostatnia aktualizacja: 2019-09-20 17:15

Dostosuj

Rosję trawi kryzys. Ale władza kawioru sobie nie żałuje

Rosję trawi kryzys. Ale władza kawioru sobie nie żałuje
Foto: Shutterstock Foto: Rosysjscy politycy nie chcą zrezygnować z kawioru

Kryzys gospodarczy, który zmusił Rosjan do dużych cięć w wydatkach, nawet na podstawowe towary, nie skłonił polityków do rezygnacji z ich ulubionych przysmaków, takich jak czarny kawior - zauważa agencja TASS.

Firma Russian Caviar House, która dostarcza kawior do rosyjskiego parlamentu, nie odnotowała żadnego spadku popytu, pomimo recesji w kraju - poinformowała TASS.

Kryzys im nie straszny

- Dostarczamy kawior do Dumy Państwowej, Rady Federacji. Mamy bardzo poważnych klientów, który nie zmniejszyli swoich zamówień - powiedział Saodat Sułtanowa, dyrektor generalny firmy.

Dodał, że na kawior wciąż jest zapotrzebowanie, ponieważ ci, których stać za kupowanie luksusowych produktów spożywczych zostali mniej dotknięci przez kryzys.

Z racji tego, że "poważni klienci" nie planują zmniejszyć konsumpcji tego drogiego przysmaku, firma Russian Caviar House osiąga dobre wyniki.

- Nigdy nie byliśmy szczególnie dotknięci kryzysem, nie musieliśmy nikogo zwalniać. Wręcz przeciwnie, mamy niedobór w personelu ponieważ otrzymujemy bardzo dużo zleceń - powiedział Sułtanowa.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane