• rozwiń

Temat: Francja

Bójka raperów na francuskim lotnisku. Trzeba było zamknąć terminal

Jakie prawa mają pasażerowie odwołanych lotów? Odtwórz: Jakie prawa mają pasażerowie odwołanych lotów?
Jakie prawa mają pasażerowie odwołanych lotów? "Źródło: tvn24bis"

Dwóch francuskich raperów oraz ich współpracownicy pobili się na lotnisku Paryż-Orly. Booba i Kaaris w przeszłości współpracowali ze sobą, ale po latach ich drogi się rozeszły, a ostatnie spotkanie zakończyło się rękoczynami. Materiał z programu "24 Godziny" w TVN24 BiS.

Do zdarzenia doszło w środę. Starcie było na tyle poważne, że musiały interweniować służby, które zdecydowały się na czasowe zamknięcie jednego terminala, co spowodowało opóźnienia części rejsów.

Niektórzy pasażerowie uciekali z miejsca zdarzenia. Część przyglądała się jednak całej sytuacji i zarejestrowała "spotkanie" raperów na swoich telefonach.

Jak widać na nagraniach, Booba i Kaaris, a także ich współpracownicy starli się w jednym ze sklepów w strefie wolnocłowiej.

Trafili do aresztu

Rzecznik straży granicznej poinformował, że raperzy oraz dziewięciu współpracowników, którzy byli w drodze na koncert do Barcelony, zostali aresztowani.

Reuters przypomina, że Booba, a właściwie Elie Yaffa, w przeszłości miał już konflikty z innymi francuskimi raperami. Razem z Kaarisem współpracował na początku swojej kariery w 2012 roku, zanim ich stosunki się ochłodziły.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (3)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze
Herer
I co to za chore czasy, że zamiast wezwać ochronę, choćby dzwonić na 112, to z tuzin ludzi biega za bijącymi się by ich nagrać. To jest chore. Zatłukli by człowieka na śmierć, a inny by to nagrywali. Skretyniałe społeczeństwo.
  • 2
  • 0
  • zgłoś naruszenie
zamknij

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane