• rozwiń

Putin porozmawia z narodem. Oglądaj TVN24 Biznes i Świat

Foto: PAP/EPA Foto: Czwartek w TVN24 Biznes i Świat

Prezydent Rosji Władimir Putin jak co roku będzie dziś odpowiadał za pośrednictwem łączy telewizyjnych na pytania obywateli. Oczekuje się, że w tym roku pytania będą dotyczyły kryzysu na Ukrainie i 70-lecia zwycięstwa nad Niemcami hitlerowskimi. Konferencja wystartuje o godz. 11.00 czasu polskiego. Transmisja wydarzenia na antenie TVN24 Biznes i Świat.

Rosjanie będą mogli zadawać pytania także przez telefon i internet. Perfekcyjnie przygotowaną telekonferencję Władimir Putin co roku zamienia w show, które wykorzystuje do tłumaczenia obywatelom

swoich decyzji oraz kreowania wizerunku silnego przywódcy.

Co u nas?

Konferencja potrwa prawdopodobnie kilka godzin. Jak co roku nie zabraknie na niej "trudnych pytań" i dobrze przygotowanych odpowiedzi. W zeszłym roku Putina pytano m.in. o ciężką sytuację na Ukrainie i pogłębiającą się izolację Rosji na arenie międzynarodowej po aneksji Krymu.

Są też pytania dotyczące sytuacji wewnętrznej w kraju i problemów dnia codziennego. Być może w tym roku, ze względu na międzynarodowe sankcje i rosnące trudności gospodarcze Rosji, tych pytań może być szczególnie wiele.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane