• rozwiń

Nowy aparat Polaroid - zrobi zdjęcie i wrzuci na "społecznościówki"

Nowy aparat Polaroid - zrobi zdjęcie i wrzuci na "społecznościówki"
Foto: polaroid.com/socialmatic Foto: Polaroid wprowadza na rynek nowy produkt

Polaroid powraca, kolejny razy. Fani marki mogą już składać zamówienia na najnowszy produkt firmy - aparat, który zaraza po zrobieniu zdjęcia wysyła je na portale społecznościowe.

"Socialmatic" kosztuje 299 dolarów. Jest kompatybilny z systemem Android, dzięki czemu może wysłać zdjęcia na Instagram, Facebooka, Twittera, Pinterest lub jakiejkolwiek inny portal społecznościowy, który ma aplikację na Androida.

Aparat oprócz przedniej kamery o rozdzielczości 14-magepikseli posiada też aparat z tyłu do robienia tzw. "selfie", o rozdzielczości 2-megapiksele.

"Socialmatic" umożliwia też drukowanie zdjęć prosto z aparatu. Jest to już nowocześniejsza technologia niż znane kiedyś drukowanie na papierze Polaroid. Nowy aparat ma trafić do sklepów w styczniu.

Kolejna próba

Jak pisze CNN Money, "Socialmatic" to kolejna próba powrotu Polaroida na rynek. We wrześniu firma rozpoczęła sprzedaż małych aparatów HD w kształcie sześcianu - Polaroid Cube. Podstawowa wersja kosztuje 99 dolarów.

Polaroid zbankrutował, ale w 2010 roku przejęły go dwie firmy typu venture capital, które postawiły sobie za cel rewitalizację marki.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane