• rozwiń
  • WIG20 2154.80 +0.29%
  • WIG30 2439.89 +0.34%
  • WIG 56781.82 +0.24%
  • sWIG80 11451.18 -0.23%
  • mWIG40 3620.92 +0.21%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Dymisja Blattera, "Grexit" i "frankowicze". Oglądaj TVN24 Biznes i Świat

Foto: PAP/EPA Foto: W TVN24 Biznes i Świat nie zabraknie najnowszych informacji po wczorajszej dymisji Seppa Blattera

Problemy w FIFA, "frankowicze" a banki oraz greckie porozumienie - to główne tematy, które poruszymy w środę w TVN24 Biznes i Świat.

Co dalej z FIFA?

W TVN24 Biznes i Świat nie zabraknie najnowszych informacji i komentarzy po wczorajszej dymisji Seppa Blattera. Zastanowimy się także, czy jest możliwy bojkot Mistrzostw Świata w Rosji, które odbędą się w 2018 roku.

Gośćmi "Otwarcia dnia" o godz. 10:30 będą poseł Jan Tomaszewski oraz redaktor naczelny "Przeglądu Sportowego" Michał Pol.

Franki a banki

Dzisiaj na antenie TVN24 Biznes i Świat zastanowimy się także jak pomóc "frankowiczom", jednocześnie nie rozwalając systemu bankowego. Zaproszeni przez nas eksperci postarają się o odpowiedzi na pytania, czy franki zrujnują banki, czy zrobi to podatek bankowy, a może jednak banki w swym działaniu kierują się tylko własnym zyskiem, a nie interesem klienta.

Gośćmi "Otwarcia dnia" o godz. 11:30 będą Mieczysław Groszek, wiceprezes Związku Banków Polskich oraz Krzysztof Oppenheim z Oppenheim Enterprise.

O godz. 15:40 gościem TVN24 Biznes i Świat będą Piotr Kuczyński, główny analityk Domu Inwestycyjnego Xelion, a także Roland Paszkiewicz, dyrektor ds. analiz CDM PEKA.

Grexitu nie będzie?

Ponadto, na antenie TVN24 Biznes i Świat najnowsze informacje dotyczące negocjacji Aten z europejskimi wierzycielami. Wczoraj bowiem poinformowano o wypracowanym przez Trojkę projekcie porozumienia, które ma zostać przedstawione greckiemu rządowi.

Praca w wakacje

Dzisiaj podpowiemy także, czy szukanie pracy tylko na wakacje jest dobrym sposobem na budowanie swojej kariery. Ponadto, wyjaśnimy w jakich branżach poszukiwani są pracownicy oraz czego mogą oczekiwać.

O godz. 13:40 gościem TVN24 Biznes i Świat będzie Tomasz Hanczarek, prezes Work Service.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane