• rozwiń
  • WIG20 2108.05 +0.10%
  • WIG30 2410.09 +0.04%
  • WIG 56118.92 -0.01%
  • sWIG80 11591.88 -0.39%
  • mWIG40 3756.04 -0.24%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Gospodarcze pomysły kandydatów pod lupą ekspertów. Oglądaj TVN24 Biznes i Świat

Gospodarcze pomysły kandydatów pod lupą ekspertów. Oglądaj TVN24 Biznes i Świat
Foto: Shutterstock Foto: W trakcie trwającej kampanii prezydenckiej padły liczne propozycje gospodarcze, dotyczące m.in. ordynacji podatkowej, a także systemu emerytalnego

W środę w TVN24 Biznes i Świat przyjrzymy się gospodarczym pomysłom kandydatów na urząd prezydenta; będziemy też w USA, gdzie doszło do katastrofy kolejowej. Sprawdzimy także nowe informacje o "raporcie Niemcowa" i brytyjskim referendum.

W trakcie trwającej kampanii prezydenckiej padły liczne propozycje gospodarcze, dotyczące m.in. ordynacji podatkowej, a także systemu emerytalnego. Dzisiaj w TVN24 BiŚ przyglądamy się im wraz z ekspertami.

Katastrofa kolejowa w USA

Będziemy też w Stanach, gdzie w katstrofie kolejowej zginęło co najmniej pięć osób zabitych, a 65 zostało rannych. Jak poinformował krajowy operator pociągów w USA Amtrak, do wykolejenia składu doszło wczoraj około godziny 21:30 czasu lokalnego (2:30 w nocy czasu polskiego) w północnej Filadelfii.

To nie pierwsza katastrofa pociągów Amtrak w ostatnim czasie. W niedzielę skład jadący do Nowego Orleanu uderzył w ciężarówkę na przejeździe kolejowym, zabijając kierowcę ciężarówki.

O raporcie Niemcowa

W TVN24 Biznes i Świat sprawdzimy również, co rosyjska prasa pisze o raporcie "Putin. Wojna", który został napisany na podstawie planu raportu, notatek, dokumentów i nagrań pozostawionych przez Borysa Niemcowa.

Za jaką cenę UE zatrzyma Wielką Brytanię?

Jak zapowiedział, rzecznik Davida Camerona "jeśli będzie to możliwe, brytyjski premier David Cameron przeprowadzi referendum w sprawie członkostwa Wielkiej Brytanii w UE wcześniej niż pod koniec 2017 roku". Dzisiaj zastanowimy się, czy uda się zatrzymać Brytyjczyków w Unii Europejskiej.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane