• rozwiń
  • WIG20 2154.80 +0.29%
  • WIG30 2439.89 +0.34%
  • WIG 56781.82 +0.24%
  • sWIG80 11451.18 -0.23%
  • mWIG40 3620.92 +0.21%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Temat: Rosja

Nowe rozdanie w rządzie. Oglądaj TVN24 Biznes i Świat

Foto: PAP/Radek Pietruszka Foto: W poniedziałek w TVN24 Biznes i Świat będziemy śledzić informacje w sprawie zmian w polskim rządzie

W poniedziałek w TVN24 Biznes i Świat będziemy śledzić informacje w sprawie zmian w polskim rządzie. Powiemy o planach wojskowych Stanów Zjednoczonych w Europie Wschodniej. Ponadto, poinformujemy o najnowszych przypadkach wirusowego schorzenia dróg oddechowych (MERS). Przyjrzymy się także wyborom prezydenckim za Oceanem oraz największym na świecie targom lotniczym odbywającym się w Paryżu.

Pierwszy przypadek MERS w Europie?

Dzisiaj w TVN24 Biznes i Świat powiemy o wirusowym schorzeniu dróg oddechowych (MERS), które zaatakowało Koreę Południową. Do tej pory MERS wystąpił w ponad 20 krajach. Czy Europejczycy mają się czego obawiać?
O godz. 10:15 gościem "Otwarcia dnia" będzie Marek Posobkiewicz z Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Rosyjskie zagrożenie

Na antenie TVN24 Biznes i Świat powiemy o najnowszych planach Stanach Zjednoczonych, które w odpowiedzi na zagrożenie ze strony Rosji zapowiadają rozmieszczenie ciężkiego sprzętu wojskowego w Europie Wschodniej.
Gościem "Otwarcia dnia" o godz. 10:30 będzie gen. Bogusław Pacek, radca ministra obrony narodowej.

Nowe rozdanie w KPRM

Także dzisiaj spodziewamy się ogłoszenia przez premier Ewę Kopacz nazwisk nowych ministrów zdrowia, sportu oraz skarbu, a także wiceministrów skarbu, środowiska oraz gospodarki. Wcześniej jednak, bo o godz. 18 szefowa rządu spotka się z ustępującym prezydentem Bronisławem Komorowskim. Na antenie TVN24 Biznes i Świat najnowsze komentarze i prognozy ekspertów w sprawie rządowej rekonstrukcji.
Gośćmi "Otwarcia dnia" o godz. 10:55 będą Jakub Dymek z "Krytyki Politycznej" oraz Łukasz Lipiński z Polityki Insight.
O godz. 13:40 gośćmi TVN24 Biznes i Świat będą Michał Sutowski z "Krytyki Politycznej" oraz Andrzej Jonas z "Warsaw Voice".

Jeb Bush kandydatem

W TVN24 Biznes i Świat nie zabraknie także najnowszych informacji z amerykańskiego wyścigu o fotel prezydenta. Były gubernator Florydy Jeb Bush ma bowiem dzisiaj oficjalnie ogłosić swój start w wyborach prezydenckich w 2016 roku. Powiemy przy tej okazji o klanie Bushów i wyjaśnimy, kto jest kim.
O godz. 14:15 gościem TVN24 Biznes i Świat będzie prof. Bohdan Szklarski, amerykanista z Collegium Civitas.

Największe targi lotnicze

Dzisiaj na antenie TVN24 Biznes i Świat powiemy o największych na świecie targach lotniczych, które zaczynają się dzisiaj w Paryżu na lotnisku Le Bourget 51.
Gościem "Otwarcia dnia" o godz. 11:30 będzie Sebastian Gościniarek, partner w BBSG.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane