• rozwiń

Najlepsza praca świata czeka. Zadanie: przytulanie małego wombata

Derek spaceruje po plaży Odtwórz: Derek spaceruje po plaży
Foto: Sean Scott Photography | Video: Sean Scott Photography Foto: Wombat potrzebuje przytulania | Video: Derek spaceruje po plaży

Położona 20 km od Tasmanii Wyspa Flindersa szuka... "przytulacza" dla małego wombata o imieniu Derek. Zwierzę zostało zupełnie samo, ponieważ jego matka zginęła pod kołami samochodu.

Derek przeżył wypadek, będąc w torbie matki. Gdy został znaleziony, ważył zaledwie 700 gram. Mały wombat zdobył serca internautów po tym, jak w serwisie YouTube oblikowano krótki film, na którym widać jak spaceruje po plaży.

Trzy doby na wyspie

Osoba, która dostanie pracę, przez trzy dni będzie mogła przytulać Dereka na Wyspie Flindersa i zwiedzać z małym wombatem jej malownicze górzyste tereny. Szczęśliwy zwycięzca będzie mógł również zabrać ze sobą na wyspę jedną osobę. Koszty podróży pokryje organizator konkursu.

Aby zdobyć to stanowisko, nie trzeba wykazać się wygórowanymi kwalifikacjami. Jest jednak kilka "ale". "Przytulaczem" może zostać tylko pełnoletni mieszkaniec Australii, a za pracę nie otrzyma ani grosza. W zgłoszeniu, które należy złożyć do 16 kwietnia, trzeba uzasadnić w maksymalnie 25 słowach, dlaczego jest się najlepszym kandydatem do przytulania Dereka. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony 26 kwietnia.

Tak wygląda formularz zgłoszeniowy:

Darmowy boczek bądź wakacje bez ograniczeń. Praca jak marzenie:

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane