• rozwiń
  • WIG20 2173.75 +0.82%
  • WIG30 2463.94 +0.89%
  • WIG 57297.12 +0.70%
  • sWIG80 11452.13 -0.32%
  • mWIG40 3670.47 +0.71%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

Samotne kobiety w podróży do Azji. Linie lotnicze wprowadzają nowe zasady

Indyjskie linie lotnicze wprowadzają zadziwiajace zasady dla kobiet Odtwórz: Indyjskie linie lotnicze wprowadzają zadziwiajace zasady dla kobiet
Indyjskie linie lotnicze wprowadzają zadziwiajace zasady dla kobiet "Źródło: TVN24 BiS"

Indyjskie linie lotnicze Vistara chcą zadbać o wygodę i bezpieczeństwo samotnie podróżujących kobiet. Mają na to kilka pomysłów. Jak się okazuje, samotnie podróżujące kobiety nie powinny zajmować środkowego miejsca w rzędzie foteli. Jeśli kobieta wykupi bilet z rezerwacją na to miejsce, będzie mogła je zmienić bez żadnych dodatkowych opłat, a siedzenie obok niej pozostanie puste. Ponadto po wylądowaniu pracownik linii lotniczych odprowadzi pasażerkę do zaufanej taksówki. - Mieszkańcom Europy może wydawać się, że to jakaś forma ograniczenia, ale kraj rzeczywiście ma na myśli bezpieczeństwo kobiet - ocenia Magdalena El Ghamari z Fundacji El-Karma. Jej zdaniem samotne podróżowanie jest bardzo niebezpieczne. Jak argumentuje, była rzesza skarg kobiet, które zgłaszały zaczepki, podszczypywania czy nawet ataki fizyczne. - Wyjeżdżając do Indii, trzeba się zaznajomić z panującymi tam zasadami i mieć pewność, ze ktoś w razie potrzeby nam pomoże - dodaje El Ghamari, gość programu TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane