• rozwiń
  • WIG20 2158.94 -0.47%
  • WIG30 2459.33 -0.39%
  • WIG 57502.14 -0.29%
  • sWIG80 11763.70 +0.51%
  • mWIG40 3786.21 +0.05%

Ostatnia aktualizacja: 2019-11-29 17:15

Dostosuj

Dziedzic fortuny Fiata i transseksualna prostytutka

Foto: Look Press / Bulls Foto: Lapo Elkann został zatrzymany, udawał własne porwanie

Dziedzic fortuny Fiata Lapo Elkann jest oskarżony o fałszywe zgłoszenie własnego porwania przez transseksualną prostytutkę - donosi BBC.

Lapo Elkann, wnuk głównego akcjonariusza Fiata Gianni Agnelliego przyjechał z Włoch do Nowego Jorku rzekomo w interesach. Jednak zamiast pracować, zadzwonił do swojej rodziny z informacją, że został porwany i żądał 10 tys. dolarów okupu "dla zagwarantowania swojego bezpieczeństwa" - tak amerykański urzędnik powiedział w rozmowie z agencją Associated Press.

Przed wyruszeniem do Stanów Zjednoczonych Elkann obwieścił na Instagramie, że jego podróż ma służbowy charakter i zamierza zrealizować wiele projektów i pomysłów. Tymczasem media donoszą, że nim zadzwonił do swojej rodziny z żądaniem okupu, spędził dwa dni z kobietą.

Wymyślone porwanie?

Elkann twierdził, że od piątku był przetrzymywany w mieszkaniu na Manhattanie. Policja znalazła go w niedzielę, przed budynkiem mieszkalnym. Został zatrzymany pod zarzutem zgłoszenia fałszywego przestępstwa.

Śledczy uważają, że wymyślił własne porwanie po tym, jak stracił wszystkie pieniądze w trakcie alkoholowo-narkotykowej libacji.

Jak podaje BBC, sam Elkann nie odpowiedział na zapytanie dziennikarskie w sprawie "porwania" zaś przedstawicielka businessmana odmówiła komentarza.

 

Nowy Jork jak malowany:

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane