• rozwiń

Jacek Rostowski o wyzwaniach dla Polski. Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Jacek Rostowski o wyzwaniach dla Polski. Wieczór w TVN24 Biznes i Świat
Foto: tvn24 Foto: Gościem programu "Świat" będzie Jacek Rostowski

Jacek Rostowski wczoraj został nowym szefem zespołu doradców politycznych premier Ewy Kopacz. Z byłym ministrem finansów i wicepremierem w programie "Świat" porozmawiamy o kryzysie w Europie i o bieżącej sytuacji na Ukrainie.

“Bilans”

W programie “Bilans” o godzinie 17.00 Robert Stanilewicz będzie gościł Marcina Gomołę, byłego wiceprzewodniczącego KNF. Natomiast o godz. 21.30 podsumuje najważniejsze wydarzenia na rynkach finansowych i walutowych. Sprawdzi również, na jakim poziomie zakończy się handel na Wall Street. Gościem będzie Roland Paszkiewicz, szef działu analiz CDM PEKAO.

Program "Świat"

O godzinie 20.30 w programie "Świat" Jacek Stawiski będzie gościł Jacka Rostowskiego. Jakie międzynarodowe wyzwania stoją przed Polską i jaki los czeka Ukraińców? Na te pytania odpowie były minister finansów i nowy szef zespołu doradców politycznych premier Ewy Kopacz.

“Świat technologii”

O godz. 21.00 zapraszamy na program “Świat technologii”. Łukasz Kijek opowie o najnowszych obostrzeniach, jakie chcą nałożyć władze Chin na internautów. Najnowszy pomysł Pekinu to rejestrowanie się pod własnym nazwiskiem. Ma to pozwolić na zablokowanie ostatniego sposobu, dzięki któremu Chińczycy korzystali z Facebooka, Twitera czy Youtuba.

"24 godziny"

W programie “24 godziny” o godz. 22.30 przedstawimy najważniejsze wydarzenie w Polsce i na świecie mijającego dnia. Gościem programu będzie Łukasz Jasina z Kultury Liberalnej.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane