• rozwiń

Ikea wycofuje ze sprzedaży słodycze. "Mogły zostać skażone z powodu obecności myszy"

Sklep Ikea w Lublinie Odtwórz: Sklep Ikea w Lublinie
Foto: Shutterstock | Video: IKEA Foto: Ikea wycofuje ze sprzedaży słodycze | Video: Sklep Ikea w Lublinie

Ikea wycofuje ze sprzedaży pianki Godis Paskkyckling. Chodzi o produkty z datą ważności pomiędzy 23 października 2018 roku a 26 stycznia 2019 roku. "Wielkanocna seria pianek marshmallow mogła zostać skażona z powodu wykrycia obecności myszy w jednostce produkcyjnej" - tłumaczy meblowy gigant.

Jak podkreśliła sieć w komunikacie, bezpieczeństwo żywności jest najważniejsze. Dlatego też podjęto decyzję o wycofaniu ze sprzedaży produktu Godis Paskkyckling w opakowaniach 100-gramowych z datą ważności pomiędzy 23 października 2018 roku a 26 stycznia 2019 roku.

Opisany powyżej przypadek został zgłoszony przez Ikea w Irlandii. Ale zapobiegawczo szwedzka firma podjęła decyzję o wycofaniu produktu na wszystkich rynkach, także w Polsce.

Zwrot pieniędzy

Zwrotu produktów Godis Paskkyckling z datą ważności pomiędzy 23 października 2018 roku do 26 stycznia 2019 roku można dokonać w najbliższym sklepie Ikea z uzyskaniem pełnego zwrotu kosztów.

"Data ważności do spożycia znajduje się z tyłu opakowania. Paragon nie jest wymagany" - wskazują przedstawiciele szwedzkiej firmy.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane