• rozwiń

Dziś w TVN24 Biznes i Świat: Święta last minute, fala przemocy zalewa świat

Dziś w TVN24 Biznes i Świat: Święta last minute, fala przemocy zalewa świat

Dzis na antenie TVN24 Biznes i Świat mówić będziemy, jak świat przygotowuje się do świąt. Będziemy m.in. w Hiszpanii, gdzie rozstrzygnięta zostanie największa świąteczna loteria na świecie. Opowiemy także o rosnącej skali przemocy na świecie.

W Dijon na wschodzie Francji mężczyzna wjeżdżał celowo w grupy przechodniów, wykrzykując po arabsku "Allah Akbar" (Bóg jest wielki). Jak poinformowała w niedzielę wieczorem agencja AFP, powołując się na policję, rannych zostało 11 osób, w tym dwie ciężko. Zanim został aresztowany kierowca wjechał w przechodniów w pięciu różnych miejscach w centrum Dijon.

Z kolei na Florydzie, ok. 50 km od Tampy, zastrzelony został policjant. Zatrzymano już podejrzanego w tej sprawie - poinformował szeryf i lokalne media. Nie wiadomo, dlaczego padły strzały.

Na naszej antenie będziemy pytać o przyczyny, dlaczego świat zalewa fala przemocy.

Prezenty last minute

Nie zabraknie też tematów świątecznych. Porozmawiamy o tym, jak wystrzegać się błędów w związku ze świątecznymi ofertami last minute. Jakie pułapki przygotowali na nas sprzedawcy?

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane