• rozwiń
  • WIG20 2233.87 +0.35%
  • WIG30 2531.47 +0.32%
  • WIG 58751.67 +0.22%
  • sWIG80 11571.42 -0.14%
  • mWIG40 3746.86 -0.06%

Ostatnia aktualizacja: 2019-11-15 17:15

Dostosuj

Temat: Google

Duże zmiany w Google+. Na lepsze?

Duże zmiany w Google+. Na lepsze?

Google+ czeka poważna przebudowa. Jak poinformował na swoim profilu Bradley Horowitz, szef projektu, serwis zostanie podzielony na dwie części: stream i zdjęcia.

- Ogromne znaczenie ma dla mnie to, żeby te zmiany zostały odpowiednio zrozumiane, jako faktyczna poprawa obydwu naszych produktów - napisał Horowitz.

Pierwsza część serwisu będzie skupiać się na gromadzeniu informacji z obserwowanych profili, druga zaś będzie brała pod uwagę tylko zdjęcia. Ma to doprowadzić do większej przejrzystości działań prowadzonych na tym portalu społecznościowym.

Nowy pomysł

Kilka tygodni temu, w wywiadzie dla "Forbesa", o zmianach opowiadał Sundar Pichai, starszy wiceprezes firmy ds. produktów.

- Coraz częściej obserwujemy, jak użytkownicy traktują komunikację, zdjęcia i treści, jako trzy ważne, ale oddzielne filary - mówił Pichai.

Google+ podejmuje wszelkie wysiłki, aby na rozwijającym się rynku mediów społecznościowych nadrobić zaległości względem Facebooka. W ostatnim czasie zaobserwowano jednak kilka zmian na stanowisku szefa Google+, co z całą pewnością nie sprzyja to utrzymaniu stabilności i rozwojowi produktu, uważają eksperci.

W kwietniu 2014 roku, szefem projektu - po Vicu Gundotrze - został David Besbris, jednak po niespełna roku zrezygnował ze stanowiska. Rządy po nim objął  Bradley Horowitz, wiceprezes Google, który jest związany z firmą od 2008 roku. Wcześniej związany był z Yahoo.

 

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane