• rozwiń

Pierwsze starcie Clinton vs. Trump. Oglądaj debatę w TVN24 BiS

Pierwsze starcie Clinton vs. Trump. Oglądaj debatę w TVN24 BiS
Foto: Gage Skidmore CC BY-SA Flickr Foto: Debata Clinton-Trump rozpocznie się o godz. 3.00 czasu polskiego

Media już okrzyknęły to starcie debatą stulecia. W nocy z poniedziałku na wtorek czasu polskiego odbędzie się pierwsza w obecnej kampanii wyborczej dyskusja twarzą w twarz kandydatów na prezydenta USA - Hillary Clinton i Donalda Trumpa. Na transmisję na żywo z tego wydarzenia zapraszamy na antenę TVN24 BiS.

W poniedziałek o godz. 21 czasu lokalnego (we wtorek o godz. 3 czasu polskiego) na Uniwersytecie Hofstra niedaleko Nowego Jorku odbędzie się pierwsza debata telewizyjna Hillary Clinton i Donalda Trumpa.

TVN24 BiS przeprowadzi transmisje na żywo z tego wydarzenia. Program specjalny na naszej antenie rozpocznie się już o 2.30.

Retransmisje całej debaty będzie można obejrzeć w TVN24 BiS jutro o godz. 7.30 i 14.00. Przez cały dzień na naszej antenie nie zabraknie też podsumowań, analiz i komentarzy ekspertów. Będziemy łączyć się również z naszym amerykańskim korespondentem Marcinem Wroną.

Dziś od 22.00 i jutro od 6.00 wyemitujemy też filmy dokumentalne poświęcone sylwetkom obydwojga kandydatów.

Jutro od rana na portalu tvn24.pl sonda, w której będzie można ocenić, kto Waszym zdaniem wygrał debatę.

Nie tylko argumenty

W przeszłości debaty nieraz decydowały o wyniku wyborów. W konfrontacji Clinton-Trump ważniejsze niż logiczne i przekonujące argumenty mogą okazać się takie czynniki jak zgrabne, zapadające w pamięć bon moty oraz mowa ciała.

Clinton uchodzi za mistrzynię sztuki prowadzenia sporów; prowadziła publiczne dyskusje od początku swej kariery w polityce. Eksperci zwracają jednak uwagę, że w debatach prezydenckich coraz bardziej zdaje się liczyć nie treść polemik, a wrażenie powstałe z zachowania dyskutantów i kilku efektownych, użytych przez nich sformułowań.

Łeb w łeb

Na kilka godzin przed rozpoczęciem debaty sondaż telewizji ABC News i "Washington Post" wykazał, że Trump praktycznie zrównał się z Clinton w wyścigu do Białego Domu.

Gdyby wybory odbyły się dziś, na kandydatkę Partii Demokratycznej głosowałoby 46 procent tzw. prawdopodobnych wyborców (czyli tych, którzy deklarują zamiar głosowania), natomiast na kandydata Partii Republikańskiej (GOP) - 44 procent.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (6)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze
saneka
Clinton przyciśnie Trumpa aby pokazać że jest on oszustem podatkowym , sądzę że Hillary ze swoją klasą średnią zdobędzie większą przewagę niż obniżone podatki dla wielkiego biznesu Trumpa
 • 0
 • 0
 • zgłoś naruszenie
zamknij
Marek 2
A więc to, kto zostanie przywódcą supermocarstwa bedzie zależeć od tego, czyj pot będzie wyraźniej błyszczał w świetle reflektorów i kto rzuci żarcik fajny, lecz nie za bardzo frywolny? Wceluje z wicem?
 • 0
 • 0
 • zgłoś naruszenie
zamknij
Piotru70
Jak wybory zostaną sfałszowane to wygra Clinton, w innym wypadku Trump niema szans przegrać, nawet jakby nic nie mówił na tej debacie. :D
 • 0
 • 1
 • zgłoś naruszenie
zamknij
Livia Cherry
Clinton ciągle oskarża Trumpa o rasizm. Ona sama powinna udowodnić, że nie jest rasistką i zatrudnić co najmniej dwóch Islamistów jako swoją osobistą obstawę.
 • 0
 • 1
 • zgłoś naruszenie
zamknij

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane