• rozwiń

Praca marzeń czeka na kandydata. Obowiązki to sama przyjemność

Najwięksi bogacze już dawno nie żyją. Oto 10 największych fortun wszech czasów Odtwórz: Najwięksi bogacze już dawno nie żyją. Oto 10 największych fortun wszech czasów
Najwięksi bogacze już dawno nie żyją. Oto 10 największych fortun wszech czasów "Źródło: TVN24 BiS"

To może być najlepsza praca na świecie. Jeden z brytyjskich start-upów poszukuje kandydatów na stanowisko testera produktów luksusowych. W zamian oferuje mnóstwo niezapomnianych wrażeń i atrakcyjne wynagrodzenie.

Pracę marzeń zaoferowała brytyjska firma HushHush, zajmująca się sprzedażą dóbr luksusowych.

Tester produktów luksusowych

W jej ogłoszeniu możemy przeczytać, że chodzi o testowanie m.in. jachtów, supersamochodów oraz prywatnych samolotów. "Szukamy osoby, która je wypróbuje, zanim zostaną wystawione na sprzedaż" - wskazano.

"Jako tester produktu, wybrany kandydat będzie musiał sporządzić dokładny raport na temat każdego przedmiotu" - dodano.

To jednak nie wszystko. Od kandydata będzie wymagana również duża mobilność, ponieważ do jego zadań należy również przegląd prywatnych wysp i nieruchomości na całym świecie.

Na uruchomionej niedawno stronie firmy już teraz w sprzedaży są między innymi francuski pałac za 62 miliony funtów, superjacht za 21 miliony funtów oraz zegarek z kamieniami szlachetnymi o wartości 55 milionów funtów.

Pensja

Roczne wynagrodzenie, jakie ma otrzymywać pracownik to 75 tysięcy funtów, czyli równowartość około 367 tysięcy złotych.

Chętni mogą wysyłać swoje zgłoszenia przez stronę internetową start-upu. Firma oczekuje się, że kandydaci wykażą pasję do podróżowania, sztuki i mody oraz dbałość o szczegóły.

W ogłoszeniu nie podano terminu rozstrzygnięcia konkursu.

Niedawno pisaliśmy o pracy marzeń w Kalifornii. Poszukiwani są bowiem nowi opiekunowie latarni morskiej na wyspie East Brothers niedaleko San Francisco.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane