• rozwiń

Temat: Wielka Brytania

Transakcja dekady na horyzoncie. Rosyjski miliarder może zainkasować trzy miliardy dolarów

Transakcja dekady na horyzoncie. Rosyjski miliarder chce pozbyć się swojego srebra Odtwórz: Transakcja dekady na horyzoncie. Rosyjski miliarder chce pozbyć się swojego srebra
Transakcja dekady na horyzoncie. Rosyjski miliarder chce pozbyć się swojego srebra "Źródło: TVN24 BiS"

Pięć mistrzostw Anglii, pięć pucharów Anglii, a także wygrana Liga Mistrzów. To sukcesy londyńskiego klubu piłkarskiego Chelsea za kadencji Romana Abramowicza. Wartość marki w 2018 roku przekroczyła ponad 2 miliardy dolarów, podczas gdy w 2011 roku było to 658 milionów dolarów. Rosyjski oligarcha kupił popularnych The Blues w 2003 roku, jednak teraz - jak informują brytyjskie media - jest gotowy rozważyć sprzedaż klubu. Jak podano, Abramowicz oczekuje oferty na poziomie co najmniej 3,2 miliarda dolarów. Jak ocenił Mateusz Walczak z TVN24 BiS, w przypadku finalizacji sprzedaży będziemy świadkami transakcji dekady.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (2)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze
pirat2
Teraz wiadomo, dlaczego Anglicy nie lubią Rosjan, Anglicy tak kochający futbol, a najlepszy klub jest własnością Rosjanina.
  • 0
  • 0
  • zgłoś naruszenie
zamknij

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane