• rozwiń

Nikt nie rozbił kumulacji. Do zgarnięcia 385 milionów złotych

Wygrała milion funtów. Pozwała loterię do sądu, bo pieniądze "zniszczyły jej życie" Odtwórz: Wygrała milion funtów. Pozwała loterię do sądu, bo pieniądze "zniszczyły jej życie"
Wygrała milion funtów. Pozwała loterię do sądu, bo pieniądze "zniszczyły jej życie" "Źródło: tvn24"

Nikt nie trafił głównej wygranej w piątkowym losowaniu loterii Eurojackpot. Oznacza to, że w puli mega kumulacji wciąż jest 385 milionów złotych.

W piątkowym losowaniu europejskiej loterii Eurojackpot żaden z graczy nie skreślił poprawnie wszystkich cyfr (15, 31, 35, 40, 46 oraz 3 i 8) a to oznacza, że kumulacja nie została rozbita. Główna wygrana w kolejnym losowaniu będzie wynosić 385 mln złotych.

Rosną wygrane

"W przyszły piątek ponownie zagramy o 385 mln złotych. Co ważne, rośnie pula na wygrane II
stopnia. Za tydzień może się w niej znaleźć nawet 85 mln złotych" - czytamy w komunikacie Lotto.

Jest tak, bo został już osiągnięty maksymalny pułap dla wygranych I stopnia (90 mln euro) w Eurojackpot. Zatem kwota stawek zebrana ponad ten limit powiększa kwotę przeznaczoną na wygrane II stopnia.

Poniżej zamieszczamy tabelę z wszystkimi wygranymi Eurojackpot, które padły w piątek
Polsce:

O loterii

Eurojackpot to gra liczbowa o europejskim zasięgu, która została uruchomiona w marcu 2012 roku. Na polski rynek wprowadził ją Totalizator Sportowy, właściciel marki Lotto, we wrześniu ubiegłego roku.

Opłata za zakład wynosi 12,50 zł. Grający typuje 5 z 50 liczb oraz 2 z 10 liczb. Można grać na własne liczby lub metodą na chybił trafił. Zakład zawierany jest na jedno najbliższe losowanie. Żeby zagrać, należy odwiedzić jedną z około 17 tysięcy kolektur Lotto na terenie całego kraju.

Wygrane równe i wyższe niż 10 milionów euro wypłacane są w euro, ale na życzenie grającego mogą być wypłacone w polskiej walucie.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane