• rozwiń

Megaloteria bez głównej wygranej. Kumulacja sięgnęła już maksymalnego poziomu

Jakie są szanse na wygraną w Lotto? Odtwórz: Jakie są szanse na wygraną w Lotto?
Jakie są szanse na wygraną w Lotto? "Źródło: TVN24 BiS"

W żadnym państwie biorącym udział w europejskiej loterii Eurojackpot nie padła w piątek główna wygrana. W efekcie w najbliższym losowaniu znów do zgarnięcia będzie rekordowa kumulacja w wysokości 375 milionów złotych.

Pula na wygrane pierwszego stopnia, czyli w przypadku trafnego wytypowania w sumie siedmiu liczb, już nie rośnie.

Zgodnie z regulaminem gry kwota, która osiągnie ponad 90 mln euro, czyli 375 mln zł, powiększa kwotę przeznaczoną na wygrane II stopnia w kolejnym losowaniu.

W piątek wylosowano następujące liczby: 15, 24, 29, 33, 41 oraz 7, 8. Poniżej kompletna tabela wygranych w Polsce:

Europejska loteria

Eurojackpot to gra liczbowa o europejskim zasięgu, która została uruchomiona w marcu 2012 roku. We wrześniu na polski rynek wprowadził ją Totalizator Sportowy, właściciel marki Lotto, który jest spółką skarbu państwa z ograniczoną odpowiedzialnością, działającą od ponad 60 lat na rynku loteryjnym.

Jak podkreśla Totalizator Sportowy, loteria pozwala na generowanie wygranych o wysokościach teoretycznie niemożliwych do osiągnięcia w grach oferowanych na pojedynczych rynkach.

Opłata za pojedynczy zakład wynosi 12,50 zł. Grający typuje 5 z 50 liczb oraz 2 z 10 liczb. Można grać na własne liczby lub metodą na chybił trafił. Zakład zawierany jest na jedno najbliższe losowanie. Żeby zagrać, należy odwiedzić jedną z około 17 tysięcy kolektur Lotto na terenie kraju.

Wygrane równe i wyższe niż 10 mln euro wypłacane są w euro, ale na życzenie grającego mogą być wypłacone w polskiej walucie.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (4)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze
bethlehem
przeciez 375 mln złotych było w losowaniu z 2 lutego...
  • 0
  • 0
  • zgłoś naruszenie
zamknij
Pawcio90
Maksymalnie jest 90 euro a unas 375 milionów więcej nie b ędzie dopóki ktoś nie wygra głównej nagrody. Moga wzrastac stopnie niższego stopnia.
  • 0
  • 0
  • zgłoś naruszenie
zamknij

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane