• rozwiń

Rośnie kumulacja w Eurojackpot. Dwie spore wygrane w Polsce

Jakubas: pieniądze nie czynią człowieka szczęśliwym Odtwórz: Jakubas: pieniądze nie czynią człowieka szczęśliwym
Jakubas: pieniądze nie czynią człowieka szczęśliwym "Źródło: TVN24 BiS"

W najbliższym losowaniu loterii Eurojackpot będzie można wygrać nawet 95 milionów złotych. Wszystko przez to, że w piątek w żadnym państwie biorącym udział loterii nie padła główna wygrana.

W piątek wylosowano następujące liczby: 35, 10, 46, 18, 32 oraz 10, 3.

Najwyższe wygrane - II stopnia - padły w Estonii i Szwecji. Szczęśliwcy zgarną blisko 847 tysięcy euro, czyli równowartość 3,7 miliona złotych. Najwyższe, które padły zaś w Polsce, to dwie wygrane IV stopnia - po około 259 tysięcy złotych.

W żadnym państwie biorącym udział w loterii nie padła jednak główna wygrana. W efekcie w najbliższy piątek (6 września) do zgarnięcia będzie 95 milionów złotych.

Eurojackpot w Polsce

Eurojackpot to gra liczbowa o europejskim zasięgu, która została uruchomiona w marcu 2012 roku. We wrześniu 2017 roku na polski rynek wprowadził ją Totalizator Sportowy, właściciel marki Lotto.

W grze uczestniczy 18 europejskich państw, stąd kwoty na wygrane są tak duże. Wszyscy grający mają takie same szanse.

Opłata za zakład wynosi 12,50 złotego. Grający typuje 5 z 50 liczb oraz 2 z 10 liczb. Może wybrać własne liczby lub zdać się na los. Zakład zawierany jest na jedno najbliższe losowanie.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane