• rozwiń

Film kończony w atmosferze skandalu. "Zapisze się w historii kinematografii"

W przeglądzie kulturalnym TVN24 BiS o "Wszystkie pieniądze świata" Odtwórz: W przeglądzie kulturalnym TVN24 BiS o "Wszystkie pieniądze świata"
Foto: mat. prasowe | Video: TVN24 BiS Foto: "Wszystkie pieniądze świata" reżyserii Ridley'a Scotta kręcony w atmosferze skandalu | Video: W przeglądzie kulturalnym TVN24 BiS o "Wszystkie pieniądze świata"

Myślę, że ten film zapisze się na kartach historii kinematografii - mówiła Ewelina Woźnica w przeglądzie kulturalnym TVN24 BiS o filmie "Wszystkie pieniądze świata" reżyserii Ridleya Scotta - Było o nim bardzo, bardzo głośno na długo przed premierą. Chodzi o to, że w filmie, który był już zmontowany i skończony, postanowiono zmienić aktora. Mam na myśli Kevina Spacey'a, który został oskarżony o molestowanie. W jego rolę wcielił się Christopher Plummer, który jest już za tę rolę nominowany do Oscara - tłumaczyła ekspertka. Ewelina Woźnica mówiła też o filmie "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" Martina McDonagha oraz polskim "Ataku paniki" Pawła Maślony.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane