• rozwiń

Wyjątkowo silna reprezentacja Polski w Davos. "W zasadzie się prawie nie zdarza"

Kostrzewa: polska reprezentacja w Davos była wyjątkowo silna Odtwórz: Kostrzewa: polska reprezentacja w Davos była wyjątkowo silna
Kostrzewa: polska reprezentacja w Davos była wyjątkowo silna "Źródło: TVN24 BiS"

Forum Ekonomiczne w Davos dobiega końca. - Reprezentacja Polski była wyjątkowo silna, i pan prezydent i pan premier, co właściwie się prawie nie zdarza, żeby dwie najważniejsze osoby w państwie były na tego typu konferencji - zaznaczył Wojciech Kostrzewa, prezes ITI, gość programu "Bilans" w TVN24 BiS. Wskazał też na silną reprezentację ze świata polskiego biznesu. Kostrzewa zwrócił uwagę na rolę premiera Mateusza Morawieckiego: - Wygląda na to, że docenia znaczenie i tego oficjalnego dialogu, ale co jest jeszcze bardziej ważne, tych kuluarowych rozmów - mówił. W rozmowie z Robertem Stanilewiczem Wojciech Kostrzewa mówił też o znaczeniu globalnych przedsiębiorstw. - Firmy technologiczne oznaczają wyrównanie szans. To jest ogromna szansa dla uboższych warstw społeczeństwa - podkreślał.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane