• rozwiń

Poroszenko w polskim Sejmie. Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Poroszenko w polskim parlamencie. Jaki kierunek dla Ukrainy? Odtwórz: Poroszenko w polskim parlamencie. Jaki kierunek dla Ukrainy?
Foto: PAP/EPA | Video: TVN24 Biznes i Świat Foto: Petro Poroszenko przemawiał w polskim Sejmie | Video: Poroszenko w polskim parlamencie. Jaki kierunek dla Ukrainy?

Prezydent Ukrainy, Petro Poroszenko odwiedził Polskę i przemówił w polskim parlamencie. Co znaczą jego słowa i jaki będą miały wpływ na geopolitykę naszego regionu? O tym wieczorem w TVN24 Biznes i Świat.

"Świat"

W programie "Świat" będziemy rozmawiać o wizycie Petro Poroszenki w Polsce i jego przemówieniu w polskim Sejmie. Poroszenko w środowym wystąpieniu w polskim parlamencie zapowiedział, że po powrocie do swego kraju złoży w parlamencie wniosek o zrzeczenie się przez Ukrainę statusu państwa pozostającego poza blokami wojskowo-politycznymi. Zapewnił, że Ukraina wróci na kurs ku integracji "z przestrzenią bezpieczeństwa euroatlantyckiego".

Będziemy również analizować przyczyny i społeczne konsekwencje załamania rosyjskiej waluty. Rubel w ostatnich dniach stracił na wartości kilkadziesiąt procent. Gościem programu będzie były ambasador Polski w Rosji Stanisław Ciosek. Początek o godz. 20.30.

"Świat Technologii"

W programie "Świat Technologii" Łukasz Kijek jak zwykle zaprezentuje najciekawsze wynalazki i pomysły ostatnich dni. Opowie m.in. o niezwykłym psie o imieniu Derby, który otrzymał protezy wydrukowane dzięki technologii 3D.

Derby urodził się ze zdeformowanymi przednimi łapami, do tej pory poruszał się dzięki specjalnej konstrukcji przypominającej wózek inwalidzki. Złe chwilę minęły, gdy pies otrzymał dwie nietypowe protezy prosto z drukarki. Teraz a radością biega nawet 4 kilometry dziennie. Szczegóły pokażemy Państwu w Świecie Technologii o 21.00.

"Bilans"

"Bilans" to podsumowanie najważniejszych wydarzeń na rynkach finansowych. Robert Stanilewicz zaprasza o godz. 21.30.

"24 godziny"

Natomiast w programie "24 godziny" podsumujemy najważniejsze wydarzenia w Polsce i na świecie.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane