• rozwiń

Rozmowy o Ukrainie bez Polski. Wieczór w TVN24 Biznes i Świat

Foto: EPA Foto: Wojna na wschodzie Ukraina zniszczyła wiele domów w Donbasie

Wieczorem w TVN24 Biznes i Świat zastanowimy się, dlaczego Polska nie uczestniczy w rozmowach dotyczących pokoju na Ukrainie. Podsumujemy także dzień na rynkach oraz przedstawimy nowinki z technologicznego świata.

"Świat"

Gościem Jolanty Pieńkowskiej w programie “Świat” o godz. 20.30 będzie Michał Kamiński, sekretarz stanu w Kancelarii Premiera. W rozmowach o pokoju na Ukrainie nie ma Polski. - To skandal - mówią jedni. - Lepiej, żeby nas tam nie było - mówią inni. Dlaczego Polski nie ma przy stole negocjacyjnym?

“Świat technologii”

W programie “Świat technologii” o godz. 21.00 opowiemy m.in. o cyfrowej rzeczywistości, która szturmem wkracza do naszego życia. Wielu ma już jednak tego dość. Dlaczego? Bo wszechobecna technologia działa na nich uzależniająco. Pewien biznesmen postanowił na tym zarobić i wymyślił cyfrowy detoks. W programie sprawdzimy, na czym on polega.

“Bilans"

W programie “Bilans” o godzinie 21.30 Robert Stanilewicz będzie gościł Rafała Irzyńskiego, analityka Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Sprawdzi również, na jakim poziomie zakończy się handel na Wall Street.

"24 godziny"

W programie “24 godziny” o godz. 22.30 przedstawimy najważniejsze wydarzenie w Polsce i na świecie mijającego dnia. Gościem programu będzie Adam Krzemiński z "Polityki".

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane