• rozwiń

Weekendowe utrudnienia dla klientów. Na liście największy bank w Polsce

Kawecki o metodach uwierzytelniania stosowanych przez banki Odtwórz: Kawecki o metodach uwierzytelniania stosowanych przez banki
Kawecki o metodach uwierzytelniania stosowanych przez banki "Źródło: TVN24 BiS"

Niedostępna bankowość internetowa, ograniczenia dotyczące płatności w sklepach internetowych – to utrudnienia, które w najbliższy weekend czekają klientów niektórych banków.

PKO Bank Polski

W niedzielę od godziny 00:00 do godziny 13:00 nie będzie możliwe korzystanie z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes oraz z płatności w sklepach internetowych za pomocą usługi "Płacę z iPKO".

Działanie aplikacji IKO zostanie ograniczone do realizacji wypłat z bankomatów, płatności w sklepach stacjonarnych oraz realizacji płatności w sklepach internetowych za pomocą BLIK.

Wszystkie karty, w tym karta debetowa PKO Ekspres, będą obsługiwane bez zakłóceń.

ING Bank Śląski

W sobotę przeprowadzone będą prace technologiczno-serwisowe. W godzinach 08.00 – 16.00 niedostępne będą: moduł Makler w systemie bankowości internetowej i aplikacja ING Makler Mobile.

Prace serwisowe będą trwać także w nocy z niedzieli na poniedziałek od 00:00 do 05:30. Klienci muszą liczyć się z ewentualnym ograniczonym dostępem do bankomatów i wpłatomatów,systemu bankowości internetowej Moje ING (w tym Kantoru i modułu Makler) oraz aplikacji mobilnej Moje ING mobile, systemu bankowości internetowej ING Business i jego wersji mobilnej, systemu ING CardsOnLine, płatności BLIK, przelewów ekspresowych, płatności internetowych za pomocą Płać z ING.

Natomiast w niedzielę od 12:00 do 20:00 wystąpią utrudnienia w zakresie korzystania z wpłat i wypłat BLIK z urządzeń gotówkowych.

Alior Bank

W piątek od godziny 23:00 do soboty do godziny 8:00 bankowość internetowa będzie niedostępna ze względu na prowadzone prace serwisowe.

Credit Agricole

W najbliższy weekend planowana jest także przerwa w pracy systemów informatycznych Credit Agricole. Serwisy bankowości elektronicznej CA24 będą wyłączone od godz. 22:00 w sobotę do godz. 10:00 w niedzielę.

Bank Pocztowy

W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi od piątku (godzina 20:30) do soboty (godzina 18:00) nastąpi przerwa w dostępie do usług bankowości internetowej Banku Pocztowego.

Idea Bank

W związku z pracami modernizacyjnymi w piątek od godziny 23:00 do godziny 5:00 w sobotę nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej Idea Cloud.

Bank BPS

W sobotę w godzinach 12:00 – 16:00 z powodu prac serwisowych prowadzonych w banku mogą nastąpić krótkotrwałe utrudnienia w dostępie do systemu bankowości internetowej.

 

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane