• rozwiń

Świąteczne szaleństwo zakupów. Weekend w TVN24 Biznes i Świat

Świąteczne szaleństwo zakupów. Weekend w TVN24 Biznes i Świat
Foto: Shuarstock Foto: W weekend w TVN24 Biznes i Świat ciekawe dokumenty i rozmowy m. in. o świątecznym szaleństwie zakupów

W weekend w TVN24 Biznes i Świat ciekawe dokumenty i rozmowy m. in. o kontrowersjach wokół wyboru sędziów Trybunału Konstytucyjnego, orędziu prezydenta Andrzeja Dudy oraz świątecznym szaleństwie zakupów. Nie zabraknie też najnowszych i najciekawszych informacji. W niedzilę o 11.00 naszym gościem będzie Jerzy Owsiak, szef WOŚP.

Na co wybrać się do kina? O 10.00 podpowie Marcin Cisowski z serwisu MovieMag.

Godzinę później na program "Piąta Strona Świata" zaprasza ks. Kazimierz Sowa. Gośćmi programu będą Renata Kim, Wojciech Szewko, Sebastian Duda oraz Agata Szczęśniak.

O 13.00 na temat świątecznego szaleństwa zakupów porozmawiamy z Marią Rotkiel, psychologiem oraz Krzysztofem Bieńkiem, firmy "Kreatorzy Imprez".

A chwilę po 14.00 program "Babilon", czyli Piotr Marciniak i jego goście: Katarzyna Lubnauer, Magdalena Środa, Elżbieta Borowska, Lena Kolarska- Bobińska, Mirosława Stachowiak-Różecka. Wśród tematów wydarzenia ostatniego tygodnia w polityce: orędzie prezydenta Andrzeja Dudy oraz kontrowersje wokół wyboru sędziów Trybunału Konstytucyjnego.

W niedzielę zapraszamy na rozmowę z Jerzym Owsiakiem na temat funkcjonowania największych światowych instytucji dobroczynnych. Jakie projekty wspierają? Odpowiedzi na to i na wiele innych pytań w rozmowie, której początek o 11.00.

Katarzyna Karpa-Świderek zaprasza na program "Korespondent". Wśród tematów m. in. wybory na Białorusi i rozdanie Nagród Nobla. Gośćmi programu będą: Dźmitry Hurniewicz, Michel Viateau, Eldoradas Butrimas . Zapraszamy o 12.30.

Na antenie TVN24 Biznes i Świat o 14.30 porozmawiamy także o nowym kalendarzu Pirelli. Gośćmi będą Wiganna Papina, stylistka oraz Filip Niedenthal, redaktor naczelny "Esquire".

Filmy dokumentalne w weekend w TVN24 Biznes i Świat:

Sobota 5.12

12:10 PREMIERA: "Crowdfunding - finansowa rewolucja"
17:00 "Zachodnie wybrzeże Ameryki" cz. 2
20:00 PREMIERA: "Długa droga do Europy"

Niedziela 6.12


10:30 PIEPRZ I WANILIA: "Na chińskiej ulicy"
17:00 "Crowdfunding - finansowa rewolucja"
20:00 "Zachodnie wybrzeże Ameryki" cz. 3
21:30 Ewa Ewart poleca: "Długa droga do Europy"
22:30 PREMIERA: "Droga przez piekło"

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane