• rozwiń

Ruszył Warszawski Salon Jachtowy. "Nie mamy czego się wstydzić"

Warszawski Salon Jachtowy Odtwórz: Warszawski Salon Jachtowy
Warszawski Salon Jachtowy "Źródło: tvn24"

Warszawski Salon Jachtowy to idealne miejsce dla fanów żeglarstwa i targów wodnych. W podwarszawskim Nadarzynie na odwiedzających czekają producenci i dystrybutorzy jachtów żaglowych i motorowych, łodzi sportowych czy kajaków.

Podczas trzech dni Warszawskiego Salonu Jachtowego (18-20 października), odbywającego się w Ptak Warsaw Expo, swoją ofertę prezentują producenci i dystrybutorzy jachtów żaglowych i motorowych, łodzi sportowych, kajaków, rowerów i skuterów wodnych.

Znajdziemy również łodzie wędkarskie, house-boaty, pontony, sprzęt asekuracyjny i ratowniczy, przyczepy podłodziowe i lawety, a także odzież żeglarską, elektronikę i nawigację.

Na targach prezentują się również firmy oferujące czartery jachtów i łodzi, a także dostawcy usług, ubezpieczeń i leasingu. Nie brakuje też atrakcji dla miłośników nurkowania.

Na odwiedzających czeka ponad 200 wystawców branży marine i branży nurkowej, premiery jednostek, bezpłatne warsztaty i szkolenia, spotkania z pasjonatami oraz doradztwo w zakresie zakupów.

"Każdy znajdzie coś dla siebie"

- Mamy zarówno producentów polskich jednostek motorowych i żaglowych, ale także dystrybutorów stoczni amerykańskich, włoskich, francuskich. Każdy znajdzie coś dla siebie - mówi Karolina Borusińska, dyrektor Warszawskiego Salonu Jachtowego.

Polska jest jednym ze światowych liderów w produkcji jachtów. - Jesteśmy już rozpoznawalnym krajem, rozpoznawalną marką na całym świecie. W Polsce produkuje się bardzo dużo jachtów, które słyną z bardzo dobrej renomy - zaznacza Jakub Grzeszuk ze Stoczni Northman.

- Cały czas rozwijamy ten rynek. Nie mamy czego się wstydzić. Moim zdaniem warto zaufać Polakom - dodaje Bartosz Salata z firmy Eskapader, zajmującej się dystrybucją łodzi motorowych, silników zaburtowych oraz przyczep podłodziowych.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane