• rozwiń

Szydło: 500 plus stało się kołem zamachowym polskiej gospodarki

Premier Szydło o programie Rodzina 500 plus na pierwsze dziecko Odtwórz: Premier Szydło o programie Rodzina 500 plus na pierwsze dziecko
Premier Szydło o programie Rodzina 500 plus na pierwsze dziecko "Źródło: tvn24"

Program Rodzina 500 plus jest kołem zamachowym polskiej gospodarki - powiedziała premier Beata Szydło w środę w Siedlcach. Podkreśliła, że najważniejszym priorytetem gospodarczym Polski jest szybki rozwój i budowa przemysłu.

Premier brała w środę udział w uroczystości wmurowania aktu erekcyjnego pod budowę linii produkcyjnej krat pomostowych w hali produkcyjnej Mostostal Siedlce.

Szydło powiedziała, że "najważniejszym priorytetem gospodarczym Polski jest szybki rozwój i budowa polskiego przemysłu". Dodała, że rząd chce "pokazać, że dzięki mądrej polityce gospodarczej można wiele osiągnąć i zrobić".

Koło zamachowe

Przekonywała, że założenia programowe PiS są "konsekwentnie krok po kroku realizowane". - Trudno nie mówić o tych projektach społecznych, w przypadku których wielu wątpiło, czy będziemy w stanie podołać i wprowadzić je w życie, np. program Rodzina 500 plus. Okazało się, że nie tylko podołaliśmy, nie tylko wprowadziliśmy go, ale też stał się on kołem zamachowym polskiej gospodarki - powiedziała premier.

Jej zdaniem, to dowód na to, że rząd "potrafi połączyć to, co wielu wydawało się niemożliwe". - Projekty, programy społeczne stają się jednocześnie, ważnymi programami gospodarczymi a dodatkowym wymiarem, tym na czym nam wszystkim zależy, jest oczywiście polska rodzina i poprawa jej bytu - powiedziała szefowa rządu.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (2)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze
zdzichkom1
a miały być z tego dzieci
  • 1
  • 0
  • zgłoś naruszenie
zamknij

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane