• rozwiń
  • WIG20 2164.75 -0.41%
  • WIG30 2451.42 -0.51%
  • WIG 57024.61 -0.48%
  • sWIG80 11449.24 -0.03%
  • mWIG40 3636.71 -0.92%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Temat: Banki

Awaria serwisu mBanku trwała dwa dni

Banknot 500 złotych już w obiegu Odtwórz: Banknot 500 złotych już w obiegu
Banknot 500 złotych już w obiegu

Przez dwa dni klienci mBanku nie mogli zalogować się do systemu CompanyNet, czyli bankowości internetowej dla korporacji. We wtorek popołudniu biuro prasowe banku poinformowało, że system znów działa.

Informację o awarii systemu CompanyNet otrzymaliśmy na Kontakt24.

Nasz czytelnik informował, że już drugi dzień nie może zalogować się do bankowości internetowej. Problemy z platformą potwierdziliśmy w biurze prasowym mBanku.

Awaria

- Od rana 4 września utrzymują się trudności z dostępem do systemu mBank CompanyNet - poinformowała tvn24bis.pl Marta Rutkowska z biura prasowego mBanku.

Rutkowska wyjaśniła, że awaria to wynik "wewnętrznych problemów informatycznych, a nie ataku hakerskiego". - Pracujemy nad jak najszybszym przywróceniem poprawnego działania systemu. Niestety w tej chwili nie wiemy, kiedy problem zostanie rozwiązany. Klientów bardzo przepraszamy za niedogodności - dodała.

We wtorek po południu biuro prasowe banku poinformowało, że awaria została usunięta.

Usługa dla firm

System CompanyNet to bankowość internetowa dla firm i dużych korporacji. Pozwala wielu osobom jednocześnie na zarządzanie strukturą rachunków i realizacją płatności. Ma duży zakres personalizacji, co oznacza, że każdy użytkownik może np. dostosować serwis do swoich potrzeb i wyciągnąć na pulpit najważniejsze dla niego sekcje, usuwając te, z których nie korzysta.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane