• rozwiń

Na tej stacji już nie zatankujesz. Znika znana sieć

Na tej stacji już nie zatankujesz. Znika znana sieć
Foto: materiały prasowe Foto: Statoil w przyszłym roku zmieni nazwę

Zmiany na rynku paliwowym. Od 1 kwietnia 2016 roku nowa nazwa jest widoczna na fakturach, paragonach i oficjalnych pismach spółki. Stacje paliwowe Statoil w przyszłym roku zmienią nazwę na Circle K.

Proces ten rozpoczyna się w maju br. w krajach skandynawskich, a w połowie 2017 roku w Polsce. Do tego czasu sieć stacji na polskim rynku będzie nadal funkcjonować pod logo Statoil.

Jak podkreśla firma, zmiana nazwy firmy nie będzie miała wpływu na obowiązujące umowy z klientami, partnerami czy dostawcami firmy, ani na funkcjonowanie naszego programu lojalnościowego "Statoil EXTRA".

Od 1 kwietnia 2016 roku nowa nazwa jest widoczna na fakturach, paragonach i oficjalnych pismach spółki.

O spółce

Statoil Fuel & Retail Polska, obecna w Polsce od 1992 roku, prowadzi sieć liczącą 357 stacji paliw i jest częścią Alimentation Couche-Tard (ACT), jednej z największych na świecie spółek akcyjnych handlu detalicznego z obszaru convenience, która prowadzi działalność w Ameryce Północnej, Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie.

Ta kanadyjska spółka posiada na świecie około 15,000 sklepów typu convenience i stacji paliw oraz zatrudnia ponad 100.000 pracowników. Akcje Alimentation Couche-Tard notowane są na giełdzie w Toronto (TSE).

Sprawdź za co płacisz tankując paliwo:

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane