• rozwiń
  • WIG20 2148.53 -0.53%
  • WIG30 2431.70 -0.47%
  • WIG 56647.08 -0.44%
  • sWIG80 11477.60 +0.27%
  • mWIG40 3613.37 -0.44%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

Skomponuj swojego burgera. Znany fast food walczy o przeżycie?

Skomponuj swojego burgera. Znany fast food walczy o przeżycie?
Foto: sxc.hu Foto: McDonald's wprowadza nową usługę

Na świecie coraz większą popularność zyskuje zdrowe jedzenie. W Polsce weszło ono nawet obowiązkowo do szkół. Ten trend odczuwają sieci fast foodów. Restauracje starają się więc na wszystkie sposoby przyciągnąć klientów. McDonald’s Polska od piątku wprowadza usługę Create Your Taste, umożliwiającą skomponowanie swojego własnego burgera.

Na razie usługa na być dostępna w trzech warszawskich restauracjach. Do wybory klientów ma być 28 składników w dowolnych konfiguracjach. Wybierać będzie można też rodzaj pieczywa, ilość i rodzaj sera oraz decydować o ilości dodatkowych porcji mięsa.

Dla tych, którzy nie będą mogli się zdecydować na konkretną konfigurację sieć przygotowała trzy gotowe receptury i propozycje smakowe burgerów - pikantny "Hot", bogaty w składniki "All in one" oraz nawiązujący do kuchni latynoskiej "Salsa&Nachos".

Jest i kelner

McDonald's wprowadza też nowe usługi, powiązane z samoobsługowymi kioskami, za pomocą których są składane zamówienia. Klienci korzystający z linii produktów Create Your Taste mają być obsługiwani w tzw. systemie "serwis do stolika".

McDonald's Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie działa w Polsce 359 restauracji McDonald’s, które zatrudniają ponad 17 500 osób. 234 z nich to obiekty prowadzone przez 64 licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających na podstawie umowy franczyzy z McDonald’s.

Popularna sieć szczególnie w USA boryka się z trudnościami na rynku.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane