• rozwiń

Sklepy w Wielkanoc. Sprawdź, kiedy będą czynne

Ile Polaków kosztuje Wielkanoc? Odtwórz: Ile Polaków kosztuje Wielkanoc?
Ile Polaków kosztuje Wielkanoc? "Źródło: tvn24bis"

Na wszystkich planujących zakupy w ten weekend czekają utrudnienia. W niedzielę i poniedziałek większość sklepów będzie nieczynna. Zaś w sobotę będą działały w ograniczonych godzinach.

w Wielką Sobotę niektóre sklepy mają być otwarte nawet do 18.00. "Wszystkie sklepy Tesco w Polsce zostaną zamknięte o godz. 18:00. Ponowne ich otwarcie nastąpi we wtorek 18.04 w standardowych godzinach" - czytamy w komunikacie biura prasowego Tesco.

Podobnie mają pracować sklepy Netto, Auchan, Kaufland. Do godziny 17:00 będą natomiast otwarte sklepy Carrefour i E.Leclerc.

Tymczasem, jak poinformowało tvn24bis.pl biuro prasowe Jeronimo Martins, w najbliższą sobotę wszystkie sklepy sieci Biedronka będą czynne do godziny 16:00.

Do 16.00 będą czynne również sklepy sieci Lidl.

Zakupy w niedzielę i poniedziałek?

W dniach świątecznych, czyli w niedziele i sobotę, większość sklepów będą nieczynne. Wyjątek stanowią natomiast stacje benzynowe - te będą działały cały czas i tak zwane osiedlowe sklepy za kasami, których postanowią stanąć ich właściciele.  Tak samo jest w przypadku sieci: Żabka i Freshmarket, które prowadzone są przez ajentów.

Niedzielę Wielkanocną, czyli 16.04 br. decyzję o otwarciu sklepów Żabka i Freshmarket podejmą osoby prowadzące poszczególne placówki. Te sklepy, które zostaną otwarte, czynne będą jednak krócej niż zwykle – w zależności od indywidualnej decyzji Franczyzobiorców w godzinach: 9:00 -19:00 lub 11:00 - 21:00.

W Poniedziałek Wielkanocny tj.17.04, sklepy Żabka i Freshmarket również czynne będą krócej, w godz.: 9:00 - 19:00 lub 11:00 - 21:00.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane