• rozwiń
  • WIG20 2064.12 -0.69%
  • WIG30 2365.71 -0.84%
  • WIG 55227.60 -0.73%
  • sWIG80 11570.82 -0.55%
  • mWIG40 3756.24 -0.97%

Ostatnia aktualizacja: 2019-08-16 17:15

Dostosuj

Weekendowe przerwy w kilku dużych bankach. "Wypłać wcześniej potrzebną gotówkę"

Kawecki o metodach uwierzytelniania stosowanych przez banki Odtwórz: Kawecki o metodach uwierzytelniania stosowanych przez banki
Kawecki o metodach uwierzytelniania stosowanych przez banki "Źródło: TVN24 BiS"

Problemy z płatnościami kartami, brak dostępu do bankowości internetowej oraz mobilnej. To utrudnienia, które w najbliższy weekend czekają na klientów części banków.

Santander

Na utrudnienia muszą przygotować się klienci banku Santander. Od piątku do soboty, w godzinach 22.30-16.00, klienci nie będą mogli: korzystać z przelewów zwykłych i natychmiastowych, płacić za zakupy w sklepach internetowych szybkim przelewem z konta - Przelew24, korzystać z BLIKA. Ponadto w sobotę w godzinach 0.00-16.00 klienci nie skorzystają z bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

"Podczas przerwy będziecie mogli swobodnie płacić kartami, ale salda nie będą aktualizowane – co może uniemożliwić płatność, jeśli saldo na karcie okaże się mniejsze niż kwota transakcji. Weźcie to pod uwagę, planując zakupy i na wszelki wypadek zaopatrzcie się w dodatkową gotówkę" - radzą przedstawiciele banku.

"Jeśli macie do wysłania jakiś pilny przelew lub jakąkolwiek inną czynność w bankowości internetowej lub mobilnej, prosimy - zróbcie to przed zaplanowaną przerwą" - dodano.

ING Bank Śląski

W nocy z niedzieli na poniedziałek, od 0.00 do 5.30, zaplanowano prace serwisowe, podczas których wystąpią utrudnienia w korzystaniu z: bankomatów i wpłatomatów, systemu bankowości internetowej Moje ING (w tym Kantoru i modułu Makler) oraz aplikacji mobilnej Moje ING mobile,
systemu bankowości internetowej ING Business i jego wersji mobilnej.

Ponadto będą utrudnienia w korzystaniu z płatności BLIK, przelewów ekspresowych oraz płatności internetowych za pomocą Płać z ING.

Nie będzie także możliwości nadawania PIN, zamówienia karty Mastercard w telefonie, przypisania do telefonu karty Mastercard w telefonie (aktywacja płatności) i dodania karty VISA zbliżeniowa do aplikacji Google Pay.

"Na wszelki wypadek wypłać wcześniej potrzebną gotówkę i zrób ważne przelewy" - radzą przedstawiciele banku.

BNP Paribas

W sobotę od godziny 0.00 do godziny 10.00 systemy bankowości internetowej BNP Paribas Bank Polska będą niedostępne ze względu na zaplanowane prace serwisowe.

Bank Millennium

W związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi w sobotę, w godzinach 0.00-3.00 niedostępne będą: Millenet, aplikacja mobilna, płatności BLIK, TeleMillennium.

"Jeśli to możliwe, zachęcamy do wcześniejszego wykonania ważnych przelewów i wypłacenia potrzebnej gotówki" - dodano w komunikacie.

Idea Bank

W związku z pracami modernizacyjnymi w piątek od godziny 22.00 do godziny 6.00 w sobotę nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej Idea Cloud.

Lion's Bank

W piątek od godziny 22.00 do godziny 6.00 w sobotę nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej Lion's Bank. Powodem są prace modernizacyjne.

SGB

W sobotę od godziny 23.00 do godziny 4.00 w niedzielę, z uwagi na planowane prace administracyjne mogą wystąpić utrudnienia w dostępie do bankowości internetowej.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane