• rozwiń

Stacje paliw nie tylko dla samochodów. "To daje poczucie bezpieczeństwa"

Stacje paliw nie tylko dla samochodów. "Poczucie bezpieczeństwa" Odtwórz: Stacje paliw nie tylko dla samochodów. "Poczucie bezpieczeństwa"
Stacje paliw nie tylko dla samochodów. "Poczucie bezpieczeństwa" "Źródło: TVN Turbo"

Stacje benzynowe są już nie tylko dla samochodów, ale też dla rowerów. Coraz częściej można na nich bowiem spotkać samoobsługowe stacje naprawy. Materiał z programu "Raport" w TVN Turbo.

Punkty są wyposażone w wiele urządzeń. - Śrubokręt, klucze płaskie, klucze impulsowe, łyżka do naprawy opony, pompka rowerowa, także do wózków dla dzieci oraz wózków dla niepełnosprawnych - wymienia Michał Jungowski, kierownik regionalny Shell Polska.

Poczucie bezpieczeństwa

Do tej pory podobny sprzęt było można spotkać przy ścieżkach rowerowych i w miejscach, gdzie przebywa sporo użytkowników rowerów.

- Świadomość, że jeżeli coś się stanie, to można z takiego sprzętu skorzystać na pewno daje poczucie bezpieczeństwa - wskazuje Barbara Mąkosa-Stępkowska z Urzędu Dzielnicy Ursynów-Warszawa.

Oprócz naprawy w takim punkcie można też za darmo przejrzeć podstawowe elementy w rowerze.

Normalnie za taką usługę w serwisie rowerowym trzeba zapłacić około 50 złotych.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane