• rozwiń

Ryanair odwołuje loty do Grecji. Na liście połączenia z i do Polski

Ryanair odwołuje loty do Grecji. Na liście połączenia z i do Polski
Foto: Flickr (CC BY-SA 2.0) Foto: Na liście odwołanych połączeń są również loty z i do Polski

Ryanair, jedna z najpopularniejszych tanich linii lotniczych, odwołuje loty z i do Grecji, które zaplanowano na 8 i 9 października. To efekt strajku pracowników kontroli ruchu lotniczego. Na liście odwołanych połączeń są również loty z Polski.

Ryanair odwołał kilkadziesiąt połączeń lotniczych do Grecji, gdzie w weekend (8 i 9 października) będzie trwał strajk pracowników kontroli ruchu lotniczego.

Odwołane loty

"Z przykrością informujemy, że z powodu strajku musieliśmy odwołać wiele lotów zaplanowanych na 8 i 9 października" - poinformował Ryanair.

Linia lotnicza stwierdziła też, że niewykluczone jest odwołanie lotów w kolejnych dniach: 10,12 i 13 października. "Apelujemy do naszych klientów, aby na bieżąco monitorowali status swojego lotu, bo dalsze odwołania są prawdopodobne" - podał Ryanair.

Przewoźnik podał również, że pasażerowie, których lot będzie odwołany otrzymają e-mail lub wiadomość na numer telefonu, który podali w czasie rezerwacji. "Serdecznie przepraszamy za wszelkie utrudnienia, na które nie mamy wpływu" - pisze linia lotnicza w komunikacie.

Loty z Polski

Na liście odwołanych połączeń znalazły się również te z i do Polski. Mowa o niedzielnych lotach (9 października) z i do Modlina oraz Rzeszowa.

 

Odwołane loty z Polski do Grecji

1. FR7194 - Lotnisko Modlin - Chania (Kreta)

2. FR8064 - Rzeszów - Korfu

3. FR9022 - Lotnisko Modlin - Athens Airport

Odwołane loty z Grecji do Polski

1. FR8063 - Korfu - Rzeszów

2. FR7193 - Chania (Kreta) - Lotnisko Modlin

3. FR9021 - Athens Airport - Lotnisko Modlin

Nowe połączenia lotnicze w Polsce. Zobacz materiał TVN24 BiS:

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane