• rozwiń
  • WIG20 2344.03 +0.97%
  • WIG30 2681.21 +0.94%
  • WIG 60902.04 +1.18%
  • sWIG80 11928.15 +0.52%
  • mWIG40 4035.38 +0.48%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Temat: Rosja

Rosyjskie sankcje, FIFA i Dzień Dziecka. Oglądaj TVN24 Biznes i Świat

Foto: EPA Foto: Kreml poszuka sposobu na unieważnienie wyborów w Bałtijsku?

Nowe sankcje, rozmowy o emigrantach, nowy-stary prezydent FIFA, Dzień Dziecka oraz pomysł na długi weekend - to główne poniedziałkowe tematy w TVN24 Biznes i Świat.

Czarna lista rosyjskiej dyplomacji

Rosja przekazała unijnym ambasadom w Moskwie listę obywateli UE objętych sankcjami wizowymi. Wśród 89 nazwisk widnieją także nazwiska Polaków m.in. marszałek Senatu Bogdan Borusewicz oraz kilku europosłów. O konsekwencjach, a także obecnej sytuacji geopolitycznej powiedzą eksperci zaproszeni do TVN24 Biznes i Świat.

Rozmowy o migracji

Dzisiaj na antenie TVN24 Biznes i Świat powiemy także o spotkaniu ministrów spraw wewnętrznych grupy G6. Rozmowy dotyczyć będą m.in. polityki migracyjnej wobec uchodźców.

Sakaszwili gubernatorem Odessy

Były prezydent Gruzji Michail Saakaszwili nowym gubernatorem Odessy. Wraz z ekspertami zastanowimy się, czy taki wybór prezydenta Ukrainy Petra Poroszenki okaże się skuteczny i czy są szanse na dalsze reformy u naszych sąsiadów.

 

Dzień Dziecka

Przy okazji Dnia Dziecka zastanowimy się nad inwestycjami w przyszłość naszych pociech oraz najlepszymi prezentami dla nich.
O godz. 10:55 gościem "Otwarcia dnia" będzie Marcin Iwuć, ekspert finansowy i autor bloga "Finanse bardzo osobiste".

Blatter zostaje

Powiemy także o wyborach prezydenta FIFA w cieniu afery korupcyjnej. O tym czy będzie nowe otwarcie zastanowią się goście TVN24 Biznes i Świat.

O godz. 11:30 gośćmi "Otwarcia dnia" będą Sergiusz Ryczel z NC+ oraz Paweł Wilkowicz ze sport.pl.

Gośćmi TVN24 Biznes i Świat o godz. 13:40 będą Andrzej Strejlau, były trener reprezentacji Polski, a także Radosław Majdan, były piłkarz reprezentacji Polski.

Długi weekend

Przed zbliżającym się długim weekendem na antenie TVN24 Biznes i Świat poszukamy pomysłów, gdzie pojechać na odpoczynek.

Gośćmi TVN24 Biznes i Świat o godz. 15:40 będą Kamil Lodziński z portalu fly4free.pl oraz podróżniczka Monika Witkowska.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane