• rozwiń

Weekendowe przerwy w bankach. "Zachęcamy do wcześniejszego wypłacenia gotówki"

Sadowski: coraz więcej osób płaci kartą Odtwórz: Sadowski: coraz więcej osób płaci kartą
Sadowski: coraz więcej osób płaci kartą "Źródło: TVN24 BiS"

Brak dostępu do bankowości internetowej i mobilnej oraz możliwe problemy z płatnościami kartami. To utrudnienia, które w najbliższy weekend czekają na klientów części banków.

Santander

Od soboty od godziny 22.00 do niedzieli do godziny 6.00 niedostępna będzie bankowość internetowa ze względu na prace serwisowe.

ING Bank Śląski

Z powodu prac technologiczno-serwisowych w sobotę, od godziny 7.00 do 18.00, niedostępne będą: moduł Makler w systemie bankowości internetowej oraz aplikacja ING Makler Mobile. W niedzielę, od godziny 9.00 do 12.00, będzie ograniczona funkcjonalność Modułu Makler. Nie będzie możliwości składania wniosków.

BGŻ BNP Paribas

W piątek od godziny 22.00 do godziny 23.59 oraz w sobotę od godz. 22.00 do godziny 23.59 systemy bankowości internetowej i mobilnej Banku BGŻ BNP Paribas S.A. będą niedostępne ze względu na zaplanowane prace serwisowe. W tych godzinach nie będzie także możliwe składanie wniosków online o otwarcie konta osobistego.

Bank Millennium

W związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi w sobotę dostęp do produktów i usług Banku będzie utrudniony. W godzinach 0.01-1.00 niedostępny będzie Millenet, aplikacja mobilna oraz płatności i wypłaty kartami/BLIKIEM.

Przedstawiciele banku poinformowali, że o godzinie 1.00 zostaną uruchomione płatności kartami oraz wypłaty w bankomatach. Od godziny 2.30 będzie można korzystać z Millenetu oraz aplikacji mobilnej.

"Jeśli to możliwe, zachęcamy do wcześniejszego wykonania ważnych przelewów i wypłacenia potrzebnej gotówki" - dodano.

Alior Bank

W sobotę od godziny 8.00 do niedzieli do godziny 22.00 system maklerski będzie niedostępny ze względu na prowadzone prace serwisowe.

Bank BPS

W piątek od godziny 23.00 do godziny 3.00 w sobotę z powodu prac serwisowych prowadzonych w banku niedostępny będzie system bankowości internetowej.

Idea Bank

W związku z pracami modernizacyjnymi w piątek od godziny 22.00 do godziny 6.00 w sobotę nastąpi przerwa w dostępie do bankowości mobilnej i internetowej Idea Cloud.

Lion's Bank

W związku z pracami modernizacyjnymi w piątek od godziny 22.00 do godziny 6.00 w sobotę nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej Lions Bank.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane