• rozwiń

Weekendowe utrudnienia w kilku bankach

Sadowski: coraz więcej osób płaci kartą Odtwórz: Sadowski: coraz więcej osób płaci kartą
Sadowski: coraz więcej osób płaci kartą "Źródło: TVN24 BiS"

Brak dostępu do bankowości internetowej i mobilnej. To utrudnienia, które w najbliższy weekend czekają na klientów części banków.

Santander

W piątek o godzinie 22.00 rozpoczną się prace konserwacyjne w bankowości internetowej i mobilnej. Będzie to oznaczało przerwę w działalności BLIKA oraz przelewów natychmiastowych. W sobotę od 00.00 do 10.00 będzie wyłączona bankowość internetowa i mobilna.

"Jeżeli mają Państwo do wysłania jakiś pilny przelew, proszę zrobić to przed zaplanowaną przerwą. Podczas przerwy karty będą działać, ale salda nie będą aktualizowane, co może uniemożliwić niektórym z Państwa płatność kartą, jeśli saldo na karcie okaże się mniejsze niż kwota transakcji. Proszę wziąć to pod uwagę, planując zakupy i na wszelki wypadek zaopatrzyć się w dodatkową gotówkę" - czytamy w komunikacie.

ING Bank Śląski

W nocy z niedzieli na poniedziałek od godziny 00:00 do 01:00 mogą wystąpić utrudnienia w korzystaniu z aplikacji Moje ING mobile, płatności BLIK oraz płatności internetowych Płać z ING.

Niemożliwe będzie wykonanie przelewu z rachunku karty kredytowej oraz aktywowanie kart i nadawanie PIN.

Alior Bank

Od piątku od godziny 23.00 do godziny 1.00 w sobotę niedostępny będzie system maklerski. Powodem są prace serwisowe.

Getin Noble Bank

W związku z planowanymi pracami konserwacyjnymi w nocy z piątku na sobotę w godzinach 23.30 do 8.00 nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej.

Bank BPS

Od piątku od godziny 23.00 do 3.00 w sobotę z powodu prac serwisowych system bankowości internetowej będzie niedostępny. To jednak nie wszystko.

W sobotę od godziny 0.00 do 9.00 nie będzie bowiem możliwości składania zleceń przekazów zagranicznych oraz przelewów Express Elixir.

Idea Bank

W związku z pracami modernizacyjnymi w piątek od godziny 22.00 do godziny 6.00 w sobotę nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej Idea Cloud.

Credit Agricole

Serwisy bankowości elektronicznej CA24 będą wyłączone od godziny 22.00 w sobotę do godziny 13.00 w niedzielę.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane