• rozwiń

Możliwe kłopoty z korzystaniem z kart. W weekend przerwy w największych bankach

Pięć opłat bankowych, o których możesz nie wiedzieć Odtwórz: Pięć opłat bankowych, o których możesz nie wiedzieć
Pięć opłat bankowych, o których możesz nie wiedzieć "Źródło: tvn24bis.pl"

Brak możliwości korzystania z kart oraz niedostępna bankowość internetowa i mobilna. To utrudnienia, które czekają w najbliższym czasie na klientów niektórych banków. Powodem są zaplanowane prace serwisowe.

PKO BP

W związku z planowanymi pracami informatycznymi w nocy z soboty na niedzielę od godziny 1:30 do 4:00 nie będzie możliwe korzystanie z kart płatniczych PKO Banku Polskiego w bankomatach i punktach handlowo-usługowych.

"Zachęcamy do wykonania wszelkich operacji we wcześniejszym terminie" - wskazują w komunikacie przedstawiciele banku. Jednocześnie wskazując, że w tym czasie serwisy internetowe iPKO i iPKO biznes, serwis telefoniczny, płatności w internecie "Płacę z iPKO" oraz aplikacja IKO będą działały bez zakłóceń.

BZ WBK

Z powodu prac konserwacyjnych w nocy z soboty na niedzielę w godzinach 0:00-6:00 niedostępny będzie BLIK oraz przelewy natychmiastowe BlueCash i Express Elixir. W tym czasie klienci BZ WBK nie będą mogli płacić za zakupy w sklepach internetowych.

Dodano, że przelewy zlecone w godzinach 0:00-6:00 zostaną wysłane do realizacji po godzinie 6:00.

mBank

W sobotę zostaną przeprowadzone prace, które spowodują wyłączenie mKantoru. Usługa będzie niedostępna w godzinach 18:00-24:00, zarówno w serwisie transakcyjnym, jak i na urządzeniach mobilnych.

mKantor pozwala na wymianę walut bezpośrednio z rachunku osobistego za pomocą urządzeń mobilnych.

Idea Bank

W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi w sobotę od godziny 22:00 do godziny 4:00 w niedzielę niedostępne będą bankowość internetowa i aplikacja mobilna. W tym czasie nie będzie możliwości realizacji przelewów natychmiastowych oraz zasilenia rachunku, do którego została wydana karta debetowa lub kredytowa.

Ponadto niedostępne będą płatności za zakupy internetowe z wykorzystaniem NestPrzelewu.
W czasie praca modernizacyjnych zainteresowani nie otworzą również nowego konta, nie złożą wniosku o kredyt, ani o wydanie karty.

Dodatkowo w sobotę infolinia banku będzie dostępna do godziny 22:00. Ponowny kontakt telefoniczny będzie możliwy w niedzielę od godziny 8:00.

ING Bank Śląski

W nocy z soboty na niedzielę od 21:00 do 7:00 zaplanowano prace serwisowe, w wyniku których czasowo niedostępna będzie poczta w Moim ING (zakładka Wiadomości).

Jak dodano, w tym czasie specjaliści nie będą również mogli obsługiwać zapytań w Moim ING.

Toyota Bank

W niedzielę w godzinach 8:00-18:00 odbędą się prace konserwacyjne infrastruktury technicznej banku. W tym czasie mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w dostępie do systemu bankowości elektronicznej, infolinii, usługi tzw. szybkich płatność oraz obsługi płatności kartowych.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane