• rozwiń

Weekendowe przerwy i utrudnienia w kilku bankach

Pięć opłat bankowych, o których możesz nie wiedzieć Odtwórz: Pięć opłat bankowych, o których możesz nie wiedzieć
Pięć opłat bankowych, o których możesz nie wiedzieć "Źródło: tvn24bis.pl"

Przerwa w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej oraz utrudnienia w dostępie do autoryzacji płatności kartą - to utrudnienia, które czekają na klientów niektórych banków. Powodem są prace serwisowe planowane w najbliższy weekend.

Getin Bank

W związku z planowanymi pracami konserwacyjnymi w nocy z piątku na sobotę od godziny 23:30 do godziny 8:00 nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej.

Pekao

W związku z zaplanowanymi pracami serwisowymi w sobotę w godzinach 6:00-20:00 mogą wystąpić ograniczenia w dostępie do składania dyspozycji i zleceń w serwisie Pekao24Makler.

To wielofunkcyjna platforma transakcyjna będąca elementem bankowości elektronicznej Banku Pekao, dedykowana klientom zainteresowanym inwestowaniem w produkty rynku kapitałowego.

mBank

W najbliższą niedzielę zostaną przeprowadzone prace, które spowodują wyłączenie mKantoru. Usługa będzie niedostępna w godzinach 0:00-4:00, zarówno w serwisie transakcyjnym, jak i na urządzeniach mobilnych.

mKantor pozwala na wymianę waluty za pomocą smartfona, tabletu lub komputera.

Toyota Bank

W niedzielę w godzinach 7:00-9:00 odbędą się prace konserwacyjne infrastruktury technicznej banku. W tym czasie mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w dostępie do autoryzacji płatności kartowych.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane