• rozwiń

Weekendowe utrudnienia w dostępie do konta. Przerwy w trzech bankach

Pięć opłat bankowych, o których możesz nie wiedzieć Odtwórz: Pięć opłat bankowych, o których możesz nie wiedzieć
Pięć opłat bankowych, o których możesz nie wiedzieć "Źródło: tvn24bis.pl"

Brak dostępu do bankowości internetowej i mobilnej oraz krótkie problemy z płatnościami kartą. To utrudnienia, które czekają w weekend na klientów niektórych banków. Powodem są zaplanowane prace modernizacyjne.

Euro Bank

W nocy z piątku na sobotę, w godzinach 23:35 - 3:00, będą trwały prace modernizacyjne. W tym czasie niedostępny będzie serwis "eurobank online" oraz aplikacja mobilna banku.

Raiffeisen Polbank

W sobotę w godzinach 2:15 - 7:40 niedostępne będą: Mobilny Bank, Mobilny Portfel, R-Online, R-Online Biznes. Dodatkowo klienci nie skorzystają między innymi z usług: R-Sms, czy Wideo Doradca.

Ponadto w nocy z niedzieli na poniedziałek w godzinach 0:00 - 0:30 mogą wystąpić krótkotrwałe problemy w realizacji transakcji kartami wydanymi przez bank.

Bank Millennium

W związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi w niedzielę, w godzinach 1:00 - 3:00 niedostępne będą: Millenet, aplikacja mobilna, płatności BLIK, transakcje kartami w sklepach i bankomatach.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane