• rozwiń

Kartą nie zapłacisz, z bankomatu nie skorzystasz. Utrudnienia w ośmiu bankach

Pięć opłat bankowych, o których możesz nie wiedzieć Odtwórz: Pięć opłat bankowych, o których możesz nie wiedzieć
Pięć opłat bankowych, o których możesz nie wiedzieć "Źródło: tvn24bis.pl"

Brak możliwości płatności kartą, wypłaty gotówki z bankomatu czy ograniczony dostęp do bankowości internetowej. To niektóre utrudnienia, które czekają na klientów kilku banków. Powodem są zaplanowane na weekend prace modernizacyjne.

BGŻ BNP Paribas

W piątek od godziny 22:00 do godziny 8:00 w sobotę niedostępne będą bankowość internetowa i mobilna. Powodem są zaplanowane prace serwisowe.

Jednocześnie przedstawiciele banku zapewniają, że "operacje kartowe i dostęp do bankomatów będą przebiegać bez żadnych zakłóceń".

BZ WBK

W piątek w godzinach 22:30-23:59 niedostępny będzie BLIK oraz przelewy natychmiastowe: BlueCash, Express Elixir i Przelew24. Ponadto w nocy z piątku na sobotę w godzinach 0:00-12:00 klienci nie będą mogli korzystać z bankowości internetowej i mobilnej.

"Przelewy zlecone w dniu 16.02.2018 r. w godzinach 22:30-23:59 wyślemy do realizacji w dniu 17.02.2018 r. po godzinie 12:00" - podano w komunikacie.

ING Bank Śląski

W sobotę zaplanowano przeprowadzenie prac technologiczno-serwisowych. W związku z tym, w godzinach 4:00 - 22:00, niedostępne będą moduł Makler w systemie bankowości internetowej oraz aplikacja ING Makler Mobile.

Z aplikacji na co dzień korzystają klienci, którzy  mogą inwestować na giełdzie za pomocą urządzeń mobilnych.

Eurobank

W nocy z piątku na sobotę, w godzinach 23:35-3:00, będą trwały prace modernizacyjne. W tym czasie niemożliwe będzie korzystanie z serwisu eurobank online oraz aplikacji mobilnej.

Idea Bank

W nocy z piątku na sobotę w godzinach 0:00-9:00 niedostępna będzie bankowość elektroniczna Idea Bank.

mBank

W związku z pracami modernizacyjnymi, w nocy z soboty na niedzielę, w godzinach 2:00-6:30 klienci nie zapłacą kartą, nie wypłacą gotówki z bankomatu oraz nie skorzystają z wpłatomatu.

W godzinach 1:30-8:00 nie będzie możliwości złożenia, a pomiędzy 2:00-7:30 klienci nie skorzystają z aplikacji mobilnej oraz nie zalogują się na swoje konto w internecie.

"Prosimy o wyrozumiałość oraz wykonanie wszelkich operacji we wcześniejszym terminie" - wskazują przedstawiciele banku.

Orange Finanse

Podobne utrudnienia czekają klientów Orange Finanse. Wszystko dlatego, że produkty bankowe tej firmie dostarcza mBank.

"W związku z pracami modernizacyjnymi, w nocy z 17 na 18 lutego (z soboty na niedzielę), w godzinach 2:00-6:30 nie zapłacisz kartą, nie wypłacisz gotówki z bankomatu oraz nie skorzystasz z wpłatomatu. W godzinach 1:30-8:00 nie złożysz wniosku, a pomiędzy 2:00-7:30 nie skorzystasz z aplikacji mobilnej oraz nie zalogujesz się na swoje konto w internecie" - czytamy w komunikacie.

Bank Millennium

W niedzielę w nocy w godzinach 1:00-4:00 niedostępne będą system Millenet, aplikacja mobilna, płatności BLIK, wpłaty i wypłaty kartami.

Przedstawiciele banku nie wykluczają jednak, że pełną dostępność narzędzi uda przywrócić się wcześniej.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane